PDA

Zobacz pełną wersję : Zgubiony kluczyk civic coupe 97r jakie koszta?



najman
13-06-12, 22:36
Ktos wie mniej wiecej jakie koszta dorobienia kluczyka? Obecnie mieszkam w czestochowie. Caly czas szukam ale chyba nie znajde:/

reaktor
13-06-12, 23:00
pod zamek pewnie z 200zł

najman
13-06-12, 23:01
Tzn jest opcja taka ze nie musze ruszac auta i przyjedzie gosciu i dorobi na miejscu? Czy trzeba zamki wymieniac i stacyjke?

reaktor
13-06-12, 23:05
na miejscu nie dorobi ale przyjedzie otworzy auto (i tutaj nie wiem czy bedzie musaił wyjąć stacyjek czy mam jakiś patent na zdjecie wymiarów na aucie )
tylko cena takiej usługii moze byc zawrotna
na pewno dużo taniej wyjdzie jak sam otworzysz auto i zawieziesz zamek do dorbienia


najlepiej z bagaznika chyba bo stacyjki sam raczej nie zdjemiesz a w drzwiach zazwyczaj zamki sa wy*****e

najman
13-06-12, 23:09
K... mac, co znaczy ze w drzwiach sa wy*****e? A co z immo?

reaktor
13-06-12, 23:13
znaczy ze kluczem otworzysz drzwi ale stacyjkę już nie koniecznie bo ma dużo mniejszą własciwie brak tolerancji na zużyty /wytarty klucz
uuu jeszcze immo masz , ładnie popłyniesz kolego

immo też można dograć ale znowu koszta

full serwis w twoim wypadku może kosztować z 400-500zł
ale najlepiej popytaj chcociaz nie wiem czy czestochowie znajdziesz takiego magika (bez obrazy dla czestochowy)

najman
13-06-12, 23:29
No spoko dzieki za info nie ma to jak 13:] jeszcze poczekam moze znajde bo pamietam ze je wnosilem do mieszkania. Moze kot gdzies je wcisnal... Co za masakra

reaktor
13-06-12, 23:50
czoeeku

ja zgubiłem klucz 2 razy pod rząd idąc z auta do domu czyli jakieś 25m

a nosze sam mały pojedynczy kluczyk bez niczego od kilku lat więc byłem zdziwiony że zgubił sie pod domem
zacząłem nawet pod maską szukać bo zaglądałem tam wcześniej zdjąłem zderzak żeby ją owtorzyc od dołu i **** .. nie ma

a auto potrzebuje do pracy wiec musiał sie znalezc była 22.00
*****ałem 1000watowy metahalogen na ogorodzie całe osiedle myślało ze ruscy wojne atomową zaczeli
ale sie w końcu znalazł poszedłem do auta wrociłem i chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj znowu go nie ma
myślałęm że się powiesze
po paru godzinach okazało sie żewyleciał w kuchni
a wszystko przez paczkę fajek któą miałem w kieszeni

teraz mam 4 klucze i mam już wy*****e :D

najman
14-06-12, 00:00
Ku**a wlasnie znalazlem w miejscu pracy! Schowalem specjalnie aby nie zgubic! Musze od razu dorobic. Gdzie kupic oryginalny jakis kluczyk? :))))

birchie
14-06-12, 07:29
Gdzie kupic oryginalny jakis kluczyk? )))

A na cholerę? Ja ostatnio pojechałem do punktu dorabiania kluczy i gostek ogarnął mi temat w 3 minuty. Nawet nie musiałem od lady odchodzić.

btw. ostatnio otwarłem i odpaliłem moim kluczykiem auto kumpla.

Exspider
14-06-12, 07:33
A na cholerę? Ja ostatnio pojechałem do punktu dorabiania kluczy i gostek ogarnął mi temat w 3 minuty. Nawet nie musiałem od lady odchodzić.

kluczyka z imo nie dorabiaja chlopaki w punkcie, bo sam bym juz dawno go mial, wysylaja mnie do serwisu H

birchie
14-06-12, 08:02
kluczyka z imo nie dorabiaja chlopaki w punkcie, bo sam bym juz dawno go mial, wysylaja mnie do serwisu H

Nie zauważyłem, że kolega ma immo...