Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Zawieszenie do Civic/CRX ostateczny wybór.



nici_ezg
11-06-12, 12:08
Witam . Przeglądając forum i opinie userów na temat zawieszeń nadal waham się co do wyboru zawieszenia .

W tej chwili ostatecznie mts został ostatecznie wyeliminowany .

Moje typy to :

- Eibach pro kit -30mm z amortyzatorami KYB AGX regulowanymi .
- Zestaw zawieszenia gwintowanego AP .

Proszę o jakieś za i przeciw każdego z typów. Chce to w niedługim czasie już zamontować i zapomnieć .

maciu$
11-06-12, 13:50
Masz podobnych tematów multum na forum po co zakładać kolejny? Akurat o AP jest kilkustronicowy temat tak samo o AGXach.
Przy opcji AGX+ Eibach masz opcję regulacji twardości, przy AP tego nie masz (mowa o podstawowym AP). Za to przy AP masz regulację wysokości czego nie masz przy AGX.
Żywotność pewnie będzie zbliżona, czyli szybciej zgnije Honda niż zawias się posypie:p.
Zależy do czego chcesz zawieszenie, do upalania po asfaltach czy innych pojeżdżawkach poszedł bym w AP, do miasta.... też kupiłbym AP ot taka psychologia posiadania gwintu:p
Ciężko w takim budżecie rozważać jakieś plusy i minusy, bo zarówno jedno i drugie spokojnie zaspokoi wymagania i umiejętności 90% użytkowników Polskich dróg, wiadomo, że Ohlins to to nie będzie, ale do 2k niczego więcej nie znajdziesz.

spychu
11-06-12, 14:24
Znajdzie za kilka zl powyzej 2k Bilsteina B8 czy Koni Sporta z Eibachem :)

Jedno i drugie regulacja wysokosci na frezach i koni regulacja tlumienia. Oba maja skrocone skoki, czego nie ma AGX.

Nie mowie oczywiscie, ze AGX to zly amortyzator, bo jest to dobry wybor ale ja mimo wszystko bym sie jeszcze raz zastanowil nad tym ostatecznym wyborem :)

woPo
11-06-12, 19:33
Masz podobnych tematów multum na forum po co zakładać kolejny? Akurat o AP jest kilkustronicowy temat tak samo o AGXach.

j.w.