PDA

Zobacz pełną wersję : geometria



adanus
16-06-05, 16:29
mam problem odnośnie geometri w moim autku.

mam sprężyny H&R - 40mm i amory kayab

czy da się na takim obniżenie wmiarę ustawić kąty :?:

Pati
16-06-05, 16:29
zalezy ktore. negatu nie skorygujesz bez camberkitu.

LIO
16-06-05, 19:04
zalezy ktore. negatu nie skorygujesz bez camberkitu.
a które mozna ? :-)
katy masz nie regulowane seryjnie, jedynie zbieznosc. Wspomniane camberkity jedynie moga pomóc. Powinienes znalezc w archiwum o nich bo pare razy bylo o tym, takze do dziela :-)

Pati
16-06-05, 20:31
a które mozna ? :-)
jedynie zbieżność/rozbieżność :-)

adanus
16-06-05, 22:32
dzięki wyszukałem ale nic konkretnego nie znalazłem np. nie było odpowiedzi co to jest camberkit. gdzie go szukać i ile kosztuje.

mam nadzieje ze uda mi się to jakoś wyregulować bo opony są niezadowolone

LIO
16-06-05, 23:19
Co to jest Camber kit, moze ten temat cos wyjasni.
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=4301

gdzie szukac ??
, raczej sciagac ze stanów. Do kogo sie zglosic, wybór nalezy do ciebie (pare osób sie tym tutaj zajmuje)

minime
23-06-05, 09:27
nie chcialem zakladac nowego tematu ale mam pytanko odnosnie geometrii :

chcialem kupic hanie , jest ok, byla bita w bok, zrobiona jest dobrze - w kazdym razie szukam we wroclawiu zakladu ktory mi moze calkowita geometrie na kompie sprawdzic ...czy takie rzeczy robia w ASo ? ktos robil - jak tak ile to kosztuje ? Nie chodzi mi o sprawdzenie zbieznosci tak qfoli wyjasnienia. Albo moze jakis dobrze wyposazony zaklad .... Czekam na info jak ktos cos takiego robil . Z gory dzieki .

M

Furious
23-06-05, 11:27
Geometrie komputerową to robią wszedzie :P No nie wszedzie ale tych zakladów to troche jest.
W ASO tez robia ale ceny wiadomo jakie maja (190zł czy cos)

przemir
23-06-05, 11:38
a mi sie wydaje ze potrzebujesz komp geometrie budy - ja bym do ASO nie jezdzil bo sprzet moze i maja ale z fachowcami gorzej tak przynajmnije jest np u Chodzenia - a jak we Wrocku to nie wiem. w Wawie wiem co polecac - tam niestety nie - powodzenia w zakupie

minime
23-06-05, 11:40
a mi sie wydaje ze potrzebujesz komp geometrie budy


samej budy ? nie ... chodzi mi o to zeby sie czterosladem nie okazal i zeby naprezen na zawieszeniu za duzych nie bylo

przemir
23-06-05, 15:03
kola to mozna u pana ziutka ustawic tam podpilowac tam dac podkladeczki i 4 sladu nie bedzie - a budy nie oszukasz - jak zrobie scany tego jak to wyglada u mnie moze sie przekonasz.

minime
23-06-05, 17:35
jak zrobie scany tego jak to wyglada u mnie moze sie przekonasz


ok bede czekal

na czechy jedziesz ?

pozd.
mini

[ Dodano: Pon 27 Cze, 2005 ]
ok tak wiec dalej czekam na jakies konkretne propozycje jak moze gdzies we wroclawiu robiliscie lub znacie miejsce gdzie mi taka geometrie zrobia

z gory dzieki
Mini