PDA

Zobacz pełną wersję : Jedno-oki bandyta... KURDE!!!



Furious
29-10-04, 19:34
http://id103.n-s.pl/download/CC.JPG
http://id103.n-s.pl/download/CC1.JPG
http://id103.n-s.pl/download/CC2.JPG
Widzicie jak to wygalda? Tragedia :(

Ciekawe na ile mi to wycenia w PZU... zna ktos warsztat na Lektykarskiej 4? Dobry jest czy do niczego? Bo tam teraz stoi moj Civiczek.

Ciekawe co bedzie z moimi reflektorami... bo to wersja kanadyjska... sa takie.... inne. Pewnie kaza mi wymienc oba :(

P.S.
A historia jest taka... jechal ze dziadek w poldzie i chcial skrecic w prawo. babka go nie zauwazyla i przywalila, a nie nie dalem rady wychamowac (bede musial zalozyc jakies lepsze hamulce) a z manewru omijania tez nici.. co widac :(

Jestem zdruzgotany :(

kosiniak
29-10-04, 19:41
chyba zbyt wolno to nie jechales, ale wsio da rade naprawic

Furious
29-10-04, 20:07
Moze sie zdziwisz ale to bylo z 40km/h... Kurde no.. żebym *******alal gdzies... i sie nie wyrobil, to rozumiem, czułbym sie mocno winny ale ja jechalem spokojnie jak emeryt prawym pasem!!! :( I jak emeryt przylozylem, tyle ze nie centralnie przodem, bo uciekałem :/ Wniosek z tego taki ze lepiej *******alac i miec wieksza uwage na wszystko, bo wtedy trzeba sie mocno koncentrowac, a jak w cos przylozysz to wiesz ze sam tego chciales.... ;(

typeR
29-10-04, 20:09
Wyrazy wspólczucia :sad: Mam nadzieje, ze masz AC. Czy chodzi o ten zakład na rogu Lektykarskiej i Rudzkiej przy Stoenie?

Furious
29-10-04, 20:47
AC mam. Ten zakład to D-Z Auto (naprawy powypadkowe), wiesz cos o nim?

Furious
29-10-04, 21:25
Powiedzcie mi jak najlepiej zalatwic to wszystko aby na tym nie stracic a moze zyskac? Lepsze sa formy bezgotowkowe i mam wierzyc ze zakład nie wezmie czesci odszkodowania dla siebie afriko czy moze lepiej brac gotówke i szukac dobrego taniego warsztatu gdzie mi zrobia lepiej niz bylo?

Mystek
29-10-04, 22:49
Hmm mialem bardzo podobna przygode niestety nie mialem kaski a potrzeba bylo ze 2 tysie zeby to naprawic a ze mi sie spieszylo robilem bezgotowkoko dostalem z AC 4.400 no a zaklad wynioslo to niewiele mniej i zarobili na mnie kolo 1k zl. Poprostu wolalem miec to zasoba no i szybko zrobione. Jak masz kase, czas i mozliwosc to wstaw to do jakiegos znajomka czesci kupisz taniej za robocizne tez bedzie mniej no i z 1.500 zl zarobisz.

badyl
30-10-04, 00:18
Robisz ogledziny w pzu,sprawdzasz na własna reke czesci na giełdzie ile kosztuja,potem pytasz w warsztacie za ile ci to naprawia,kalkulujesz z kasa krtóra proponuje pzu i wszystko jasne.Jak bedziesz zainteresowany to daj znac mam kumpli co to naprawia.

Rikoo
30-10-04, 00:21
Co sie dziele ostatnio wszystkie civicki mala wypadki ty Carat,kojot co to epidemia.Wspolczuje

Wielki
30-10-04, 01:31
wspólczucia furious ja miałem tak 2 miechy temu a nawet bardziej
i razem z czesciami wyszło mnie 1600zł a dróga połowa którą dostałem poszła na ukł. wydechowy ,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) :) :) wiec odbij garba bedzie dobrze :D

Wielki
30-10-04, 01:31
wspólczucia furious ja miałem tak 2 miechy temu a nawet bardziej
i razem z czesciami wyszło mnie 1600zł a dróga połowa którą dostałem poszła na ukł. wydechowy ,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) :) :) wiec odbij garba bedzie dobrze :D

Simonides
30-10-04, 02:26
Co sie dziele ostatnio wszystkie civicki mala wypadki ty Carat,kojot co to epidemia.Wspolczuje

ehh wspolczucia :( oh wiem ten bol.... w mojej rodzinnie ostanio 2 samochody poszly.... eh naprawde jakies fatum :(

przemir
30-10-04, 12:13
wg mnie dzwonik bardzo leciutki bo pewnie nawet fartuch nie poszedł - mogla popekac obudowa seryjna filtra, to jak byla sie stozek zalozy. Maska blotnik lampa kierunek i po naprawie szpara blotnik - dzwi prawie nie zmineniona!!
A co wybrac czy bezgotowkow czy kaska na reke to zalezy od warsztatu ja bym wolal kase w reke a na masce bym poskal zalozyl pozyczona od kogos na doubezpieczneie i zbieral ostro kaske na lamincik albo karbon - zakladajac lobby i jak byscie mieli z 5 osob wyszlaby fajna cena - chyba ze czekacie az ja kupie 5gen i to zalatwie :lol:
powodzenia i glowa do gory glowkuj tak by na tym zyskac moz enei zywa gotowke ale lepiej wygladajca Hanie

typeR
30-10-04, 13:46
Tylko i wyłącznie bezgotówkowo moim zdaniem. Jeżeli masz troche czasu przejedź sie na giełde w niedziele i poszukaj części, a potem znajdz jakis tani warsztat powypadkowy. Szukaj raczej gdzies pod wawą, bedzie ze 2x taniej. Mysle ze mozesz na tej zabawie sporo zarobic.

EDIT: A co do tego zakladu na Lektykarskiej... kiedys w starym aucie robilem cos u nich, ale jakis drobiazg. Z tego co pamiętam nie byli tani. Powodzenia!

przemir
30-10-04, 14:40
to chyba nie bezgotowkowo tylko na wycene :lol:

i jak cos zostanie to bym zrobil zawias bo chyba heblowales i nurka niezlego strzelilo auto chyba ze jest taka glega ?

ja bym sobie to sam zrobil :lol: zartuje

typeR
30-10-04, 15:16
tfu! miałem na myśli jak najbardziej GOTÓWKOWO, czyli niebezgotówkowo hehe, zamotałem się :D . Znaczy bierz kase od ubezpieczyciela i działaj.

boomer
30-10-04, 15:46
Wyrazy wspolczucia

TENCIO
31-10-04, 16:54
jak chcesz migacze, to mam nowe do sprzedania...
p.s
wspołczucie

Caingorn
31-10-04, 20:48
A historia jest taka... jechal ze dziadek w poldzie i chcial skrecic w prawo. babka go nie zauwazyla i przywalila, a nie nie dalem rady wychamowac (bede musial zalozyc jakies lepsze hamulce) a z manewru omijania tez nici.. co widac :(

Jestem zdruzgotany :(
hmmm jeśli liczysz na kaske z OC babki to może być ciężko znajomy mial podobnie i też był "ostatni w kolejce" a jechał jeszcze wolniej ( gość mercem przychamował-Berlingo w niego a kumpel forgenem zmieścił sie pod jego zdezak) kasy nic nie dostał bo "nie zachował odstępu i należytej ostrozności". No chyba że robisz z AC to nie mam pojęcie jak sprawa wygląda bo nigdy takowego nie mialem

Ps.Współczuje rok temu moja hania podobnie wyglądala może nie wyglądala tak strasznie ale koszt naprawy będzie podobny

jaco
31-10-04, 21:07
o stary... wspolczuje.. ja jakis miesiac temu przywalilem w audiolke tylko ze lzej..duzo lzej.. mam lekko blotnik wgnieciony stluczone to samo co u ciebie zderzak to wiadomo... ale da sie zrobic a maska to troche wbita.aa i pas przedni lekko wbity, mialem szczescie bo podj3echalem pod nia, audi bardziej to odczulo. AC na szczescie mialem i wzialem gotowke, policzyli mi 3,500 ale odliczyli mi 3 raty to wyszlo mi na reke jakies 2.700, ale juz widze ze zarobie na tym. Ja robie u znajomego jakies 60 KM od wawy policzyl mi wszystko 850 zeta ale maluje sobie jeszcze progi i zderzaki ale trzeba doliczyc kierunek z reflektorem i maske bo wymienie zeby nie bylo widac ze bity. Zderzak pospawam a spoilery przykleje z kumplem samemu.

LIO
31-10-04, 22:54
Caingorn, wyczytalem, ze robi z AC, w tylek jak przylkozysz zawsze bedzie twoja wina, nawet jak koles wcisnie sie z bocznego pasa na chama i przywalisz mu w tyl centralnie to tez twoja, chyba ze slady wskaza na to ze sie wciskal (uderzenie w róg pojazdu, slady na ulicy itd)

Furious
01-11-04, 23:25
Kurcze nie wiem jak to zrobic, bo samochod zostawilem juz w warsztacie, a jak teraz nie chcial bym u nich robic po wycenie i wziasc kase. To pewnie oni tez by cos chcieli za to ze u nich go zostawilem nie? Jak tu by z nich zrezygnowac....
No nowe reflektory napewno mi sie przydarza...

badyl
02-11-04, 20:29
Musisz ich zapytac,pewnie cie skasuja za parking i to wszystko.Zabierasz fure do tanszego zakładu i tyle,co to ich obchodzi.

Pati
02-11-04, 21:02
przychodzisz, fura smiga, to wsiadasz i jedziesz. mówisz, że nie robisz u nich, albo że pzu zaoferowało inny zakład, bliżej Ciebie. lej na nich. jak sie bedą burzyć, niech wyślą do pzu rachunek za parking...
bierz gotówe do ręki. pamiętaj jednak wcześniej odwołać się od pierwszej wyceny ;)

Mystek
02-11-04, 21:38
lepiej jest przyniesc jakas sciemniona wycene z ASO ? PZU na to pojdzie i wydadza taka kase nawet jak bedzie wieksza roznica z ich wyliczeniem ?!

Koser
04-11-04, 00:27
bierz kase i sam reperuj :) będziesz miał choć cóś dla siebie