PDA

Zobacz pełną wersję : lampy i komputer



demon666
31-05-12, 22:01
czy do lamp przednich ej9 przed liftem można znaleźć gładkie klosze mniej więcej takie jak w poliftowej wersji ? Aha i jak przerobić komputer d14a3 d14a4 na obd1 by można było stroić ?? Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam

spychu
31-05-12, 23:03
aby stroic to 5 minut roboty :D kupujesz kompa P06, aparat zaplonowy z D15B7, dajesz ssaka z B7/Z6 ze wszystkimi czunikami i krokowcem, rzezbisz wiazke kabinowa pod obd1 plus wiazke silnikowa aby podpiac aparat, rozdzielic wtryski z SFI na MPFI i aby podpiac czujniki ze ssaka i krokowy i w zasadzie tylko tyle :D

demon666
01-06-12, 01:02
heh....tylko tyle?? o dużo za dużo ;D będę musiał poszukać jakiegoś fachowca z okolic poznania żeby to ogarnął. a powiedz mi jaki byłby przyrost mocy i jaki koszt całości ?? Orientujesz się może z tymi kloszami od lamp? pozdro

spychu
01-06-12, 05:52
Mysle, ze calosc w sensie graty, plus rzezba wiazki, plus przerobienie kompa pod crome i strojenie to w granicach 2k, moze troche wiecej, ciezko powiedziec, zalezy za ile kupisz graty.

Jaki przyrost tez ciezko powiedziec, zalezy co masz zrobione i dlaczego chcesz stroic, bo masz porobione takie mody i rozjechany afr czy bo chcesz :D

Co do lamp to nie mam pojecia o co Ci chodzi.

SorryAleNiChu
01-06-12, 13:49
Same wystrojenie kompa za wiele ci nie da. Musiał byś najpierw coś pokombinować z dolotem/wydechem, a dopiero potem grzebać przy kompie. Co do kompa z D14A4 to autor tego TEMATU (http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?15180-modyfikacje-silnika-d14a3) kombinował coś z przejściówką.


rozdzielic wtryski z SFI na MPFI

coś mi się obiło o uszy że D14A4/A3 ma seryjnie MPFI, nie jest tak ?