PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie kontrolki ma civic 5 gen



k.pro
25-05-12, 20:50
Witajcie powiedzcie mi jakie kontrolki są jeszcze na desce rozdzielczej w civic v gen, oprócz migaczy, świateł, ręcznego
chodzi mi głowie czy np jest jakas kontrola od oleju?, ale to musiałby byc jakiś czujnik? czy te auta za stare sa na takie bajery.

Marcin1792
25-05-12, 21:04
Kontrolka od oleju jest normalnie, od akumulatora także, długich, poduszki powietrznej, bagażnika, i chyba kilka innych :)

Chipsy2
25-05-12, 21:30
kolejnego opcja szukaj gryzie ? jest podklejony temat o licznikach a w nim wszystko na temat kontrolek wersji przeróbek i innych cudów

k.pro
26-05-12, 09:53
Kontrolka od oleju jest normalnie, od akumulatora także, długich, poduszki powietrznej, bagażnika, i chyba kilka innych :)


ale czy kontrolka oleju zapalilaby sie w przypadku wycieku? i malego poziomu? :)

a CZIPSY DWA, po częsci masz racje, ale chciałem zapytać WAS specjalistów niz szukać na google.

mozes
26-05-12, 10:39
niz szukać na google

Jest w podwieszonych
http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?17536-ZEGARY-w-CIVIC-ZEBRANE-INFORMACJE
co do kontrolek to nie masz z pewnością lampki od rezerwy paliwa i świateł mijania

Jeżeli zapali się kontrolka oleju podczas pracy silnika to z reguły już jest za późno - silnik będzie przytarty, w civic miałem na bagnecie a w zasadzie na końcu bangetu tyle oleju co łepek od szpilki i jeszcze się kontrolka nie zapalała

pozdr

k.pro
26-05-12, 14:00
Jest w podwieszonych
http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?17536-ZEGARY-w-CIVIC-ZEBRANE-INFORMACJE
co do kontrolek to nie masz z pewnością lampki od rezerwy paliwa i świateł mijania

Jeżeli zapali się kontrolka oleju podczas pracy silnika to z reguły już jest za późno - silnik będzie przytarty, w civic miałem na bagnecie a w zasadzie na końcu bangetu tyle oleju co łepek od szpilki i jeszcze się kontrolka nie zapalała

pozdr

dzięki a to szkoda:), teraz w lepszych autach tych czujników jest mnustwo od klocków hamulcowych ile zostało kładziny heh, do innych kosmicznych.

Zielony11499
26-05-12, 19:33
Jeżeli zapali się kontrolka oleju podczas pracy silnika to z reguły już jest za późno - silnik będzie przytarty
nie powiem, że nie masz racji, ale... :D
po kupnie pierwszego auta (Vgen) nie wiedziałem, że kocha olej :). na rondach zaczęła mi się zapalać kontrolka. musiałem dolać 1,2 litra oleju, żeby olej był w połowie między max a min. bałem się, że jeszcze trochę pojeżdżę i będzie po niej. to było 3 lata temu. rok temu zrobiłem remont silnika, bo piła co raz więcej oleju. jeździ do dzisiaj i o dziwo silnik dał radę. nie wiem czy to było szczęście, ale mówi się, że silniki hondy są ciężkie do zatarcia. :)


lepszych autach tych czujników jest mnustwo od klocków hamulcowych
w naszych Hondach też jest :D. jak się kończą klocki to blaszka ociera o tarczę i piszczy. :cool:

k.pro
27-05-12, 21:33
nie powiem, że nie masz racji, ale... :D
po kupnie pierwszego auta (Vgen) nie wiedziałem, że kocha olej :). na rondach zaczęła mi się zapalać kontrolka. musiałem dolać 1,2 litra oleju, żeby olej był w połowie między max a min. bałem się, że jeszcze trochę pojeżdżę i będzie po niej. to było 3 lata temu. rok temu zrobiłem remont silnika, bo piła co raz więcej oleju. jeździ do dzisiaj i o dziwo silnik dał radę. nie wiem czy to było szczęście, ale mówi się, że silniki hondy są ciężkie do zatarcia. :)


w naszych Hondach też jest :D. jak się kończą klocki to blaszka ociera o tarczę i piszczy. :cool:

hehehehe