PDA

Zobacz pełną wersję : dykta w podlodze bagaznika



kicibobek
29-07-07, 18:57
Czesc Wszystkim.
W mojej Civice zamiast podlogi w bagazniku jest zwykla ciuniutka dykta bylejak obita jakims materialem. Chcialem sie dowiedziec czy Civiki mialy tak beznadziejnie zrobiona podloge bagaznika od nowosci, czy po prostu ktos z wlascicieli ja wymienil. Chcialbym wstawic cos porzadnego. Jezeli ktos mial podobna sytuacje i jakos ciekawie ja rozwiazal prosze o kontakt. Pozdrawiam

Bodzlo
29-07-07, 19:59
Niestety tak chyba mają bo u mnie jest tak samo :( plan już jakiś na to mam ale czasu brak

Chipsy2
29-07-07, 20:14
Mam pod opieką dwie EG3 jedną z 1991 i ona ma podłogę bagażnika zrobioną z jakiejś grubszej płyty z tym że nie wiem co to jest a druga jest z 1995 i ta z kolei ma taką właśnie powichrowaną cienką dyktę oklejona jakimś materiałem.

karpik85
29-07-07, 21:05
Ja mam właśnie to samo i już mnie to wk****, bo mam wrzucony sub, skrzynke z kluczami, trójkąt, podnośnik itp. i wszystko na wybojak podskakuje i trzeszczy. Mam taki plan, zeby dociąć z dykty albo cienkiego mdf coś na wymiar bagażnika, cokolwiek, zeby tylko było sztywniejsze niż oryginał.

Bono
29-07-07, 21:26
mdf, za cieżki, weź sklejke 5-8mm (liściastą), wytnij kształt i z dołu wzmocnij ją wzdłużnie listewkami (z takiej samej sklejki). gwarantuje, że wytrzyma duże obciążenie..

Skoti
29-07-07, 22:01
To jest standart. kawałek solidnej deski obitej materiałem. nie rozumiem co byś chcial lepszego, jedynym lepszym rozwiązaniem jest oderwać materiał od siedzeń

kicibobek
30-07-07, 07:49
ale ja nie mam solidnej dykty. Moja raczej na pewno nie ejst oryginalna bo ogladalem ja jeszcze raz i ona nawet dopasowana nie jest a zreszta ta moja dykta jest masakrycznie chuda. dlatego chce by wypowiedzial sie ktos kto mial podobna sytuacje i ciekawie to roziwazal. Zreszta kiedys widzialem podloge od bataznika Vti i wygladala calkowicie inaczej pozadniej

NasE
30-07-07, 10:04
bo tylko VTI mialy inna przestrzen bagazowa z zabudowanym (wyjmowalnym) plastykowym pojemnikiem (schowkiem) rownie schodzacym sie z podloga i innaczej troczke wyglada takowy bagaznik (pomijajac brak polki)

mialem taki sam problem oryginalna cienka plyta od wilgosci i ubiegu lat powyginana zwichrowana itd

poszedlem do castoramy
wzialem sklejke o,5cm bodajze i wycialem sam na wymiar
i ladnie teraz lezy

pozdrawiam

adasiek_
30-07-07, 19:00
sugeruje zajzec tu. osobiscie jeszcze tego nie zrobilem
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=30241