PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie wszczepienia klimatyzacji



marcov
28-07-07, 10:40
Witam Panowie.

Upały dają się dość mocno we znaki i przyszedł pomysł aby wmontować klimatyzację. Poprzyglądałem się komorze silnika i dostrzegłem w okolicach docelowego miejsca montażu chłodnicy klimatyzacji 2 metalowe przewody które są połączone gumowym wężem na końcu a z drugiej strony wchodzą do ściany grodziowej. Czy to są faktycznie przewody od klimy? Czy były modele aż tak przygotowane pod klimę? w kabinie pod zaślepką włącznika jest sam włącznik z dioda. ktoś ogarnia temat?

Dzięki

skolopendra
28-07-07, 11:28
Czy były modele aż tak przygotowane pod klimę?

raczej nie :d

pewnie ktoś miał już dosyć z nią problemów i ją wypruł

the.ghost.dog
28-07-07, 11:31
sprawdz czy za schowkiem masz nagrzewnice od klimy

MacK
28-07-07, 12:20
Serwis układów klimatyzacji samochodowych - sprawdzanie szczelności, napełnianie czynnikiem oraz wymiana oleju smarującego sprężarke gg 3796969
marcov, to powyżej to z Twojego podpisu, naprawdę prowadzisz serwis klimy czy tak napisałeś dla niepoznaki ?? bo pytanie zadane w pierwszym poście sugeruje zupełnie coś innego :speszony:
wiesz, to tak jakby ojciec pytał jak się dzieci robi :aloha:

marcov
28-07-07, 23:52
pracuje w ASO i moge sprawdzac i nabijac klime (fucha) - to odnosnie zarzutu


nie spotkalem sie nigdy z takim wynalazkiem jaki znalazlem u siebie pod maska, nei majac zawiele czasu rzucilem okiem na te wszystkie weze i wyglada to tak jak by byly podpiete do ukladu pompy wspomagania, mozna znajde w tygodniu troche czasu to wymontuje co trzeba zeby bylo lepiej widac. Ktos kiedys wspominal na forum cos o metalowych przewodach polaczonych gumowym wezem ale nie umiem tego odszukac

pirat
29-07-07, 00:03
ja kiedys sobie wytlumacyzlem ze dziki tej metalowej rurce wywinietej chlodzi sie plyn w ukladzie wspomagania :D nie wiem czy dobrze wymyslilem ale przynajmniej tak sobie tlumacze do czego to jest :aloha: bo faktycznie w tym plynie plyn od wspomagania

marcov
29-07-07, 08:55
Dzieki

Czyli jednak dobrze dostrzeglem ze ma to jakies powiazanie z ukladem wspomagania.

karpik85
29-07-07, 09:23
A może to przewody, które służą do chłodzenia płynu wspomagania ? Ja mam coś takliego u siebie.