PDA

Zobacz pełn± wersję : Problem z licznikiem dziennym i całkowitym



Doneboy
23-07-07, 12:14
Witam,

Mam problem z licznikiem dziennym i całkowitym, a mianowicie, raz działa, po czym przestaje, a po pewnym czasie znowu działa :), poradĽcie od czego zacz±ć dłubanie ???

Furious
23-07-07, 12:36
a predkosciomierz zawsze działa czy tez przerywa?

Doneboy
23-07-07, 12:58
Prędko¶ciomierz bez zarzutu

[ Dodano: Wto 24 Lip, 2007 ]
HELP !!!

ka222
29-08-07, 11:43
Ja mam ten sam problem tylko, ze prędko¶ciomierz też nie działa

Furious
29-08-07, 11:58
moze kostki od zegarow sie poluzowamy, wypadly czy cos, wyciagnij zegary i sprawdz

PMX
31-08-07, 10:40
Jestesm na 99,99% przekonany ze predkosciomierz i licznik przebiegu sterowane sa tym samym czujnikiem drogi. Co za tym idzie, skoro predkosciomierz dziala bez zarzutu mozemy wyeliminowac niestykajace kostki licznika.
Problem zapenwe jest w samym liczniku. Mogles miec cofany przebieg przez co czesto uszkadza sie ktoras z zebatek i raz dziala raz nie lub zatrzymuje sie na pewnym przebiegu dziennym. Oblookaj dokladnie wszytskie zebatki w liczniku i sciezki na plytce drukowanej bo moze gdzies cos nie styka.

Lcfr
02-09-07, 00:33
Problem zapenwe jest w samym liczniku. Mogles miec cofany przebieg przez co czesto uszkadza sie ktoras z zebatek i raz dziala raz nie lub zatrzymuje sie na pewnym przebiegu dziennym. Oblookaj dokladnie wszytskie zebatki w liczniku i sciezki na plytce drukowanej bo moze gdzies cos nie styka.

barzdo prawdopodobne...... niestety....