PDA

Zobacz pełną wersję : Odprowadzanie wody z szyberdachu EJ9.



Dario022
11-05-12, 10:34
Szukalem i nic podobnego nie znalazlem dlatego zakladam nowy temat. A wiec pojawila mi sie woda pod nogami pasazera i po dlugich poszukiwaniach doszedlem do tego ze jak leje wode w rynienke szybra to splywa ona sobie do takiego jakby węzyka ktory wchodzi w slupek i nastepnie wylatuje gdzies przy nogach pasazera, zamiast na zewnatrz. i moje pytanie ktos ma jakis pomysl co z tym zrobic? zdjalem podsufitke i wszystko wydaje sie ok, a nie moge sie dalej dostac do tego wezyka bo wszystko idzie w slupku. ktos ma jakis ciekawy pomysl jak sie z tym uporac?

Michalll_1991
11-05-12, 12:05
pewnie wezyk spadl z kolanka , sprawdz z zewnatrz gdzie wychodzi i obadaj od srodka czy nie wypadl wezyk z kolanka wychodzacego na zewnatrz.

Dario022
11-05-12, 12:09
no domyslam sie tylko pytanie gdzie on sie znajduje? od srodka nic kompletnie nie widac. wyglada to jakby wszystko szlo w slupku :/

rooter666
11-05-12, 14:16
wymontuj schowek i patrz pod słupek to zobaczysz wężyk który sobie dynda ;)

Dario022
11-05-12, 15:23
nie wiem jak to sie stalo ale wezyki po oby stronach byly wyczepione! masakra jakas. po lewej dostep jest calkiem ok, ale zeby zalozyc ten od strony pasazera musialem wywalic cala dmuchawe (czy jak to sie tam nazywa) ta wielka biala i czarna puszka :D wszystko juz zrobione nic nie leci. nie wiem jak to sie moglo stac ze wezyk ktory wchodzi ok 10cm w druga rurke mogl wypasc i to po obu stronach.....

Mati070290
11-05-12, 16:20
Podłącze się pod temat, czy szyberdach od ej9 jest taki sam jak w ej6? Musze wymienić u siebie w coupe ale ciężko dostać i tak myślę czy podejdzie

sensej
21-10-12, 16:07
miałem to samo :) ale dzięki forum po problemie ;D