PDA

Zobacz pełną wersję : OSLONKA NA TLOCZEK HAMULCOWY



REMS
21-07-07, 09:46
Witam serdecznie...Potrzebuje oslonke na tloczek hamulcowy na tyl do HONDY CIVIC 1,7 CTDi EP4 jakby KTOS wiedzial gdzie takie cos mozna nabyc....Pozdrawiam

szad
21-07-07, 11:12
ASO ?

REMS
21-07-07, 11:16
W ASO 211PLN !!!!!!Strasznie drogo jak na taka czesc...:(

Robert_F
22-07-07, 17:13
Proponuję przejrzeć Allegro i kupić od razu cały zacisk hamulca.

Robert

REMS
26-07-07, 14:19
A moze KTOS wie czy jakis model samochodu ma idenetyczna oslonke na tloczek hamulcowy jaki w tej Hodzie?? :(

agent
26-07-07, 20:41
Tak powoli dochodzę do wniosku, że zakup Hondy z silnikiem CDTI to nie był dobrym pomysłem. Moja stoi od tygodnia u mechanika bo coś brzęczało przy pasku od alternatora. No to pojechałem do mechanika nr 1. On na to że HOndy wcale nie robi. OK pojechałem do mechanika nr 2 który juz przy innym aucie co nieco mi naprawiał. Niby zdjął pasek i powiedział, że to może pompa wodna bo nigdzie luzu nie ma ale że ta pompa to tylko w serwisie. Serwis na to ze pompa+uszczelka+robocizna=ok 700-750 zł. No to sobie myślę może dopasuję coś od Astry CTDI bo to bardzo podobny silnik a jak nie to najwyżej zamówię z serwisu. Mechanik nr 3 stwierdził ze to rolka brzęczy i ze oczywiście nie ma jej w żadnym sklepie wiec zamówi z serwisu. 3 dni czekania rolka jest i okazuje sie ze dali jakąś inną i nie pasuje. No i tak sobie czekam i czekam. W innym aucie miałbym to naprawione pewnie tego samego dnia bo trudna robota to nie jest. Ech zachciało mi się diesla.
Teraz widzę że na silniku się nie kończy. Klocki też są inne niż w pozostałych modelach. Trzeba zamówić w sklepie bo nie mają w magazynie. A na twoim miejscu REMS to popatrzyłbym jakie oznaczenie mają twoje klocki w katalogu klocków jakiejś firmy i wyszukał jakie inne auta mają te same klocki więc jest szansa że mają ten sam system hamulcowy.