PDA

Zobacz pełną wersję : Civic VI Coupe jak z częściami ?



tofiks
03-05-12, 20:21
Witam, już od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany mojego civica V hatchback na Civica VI coupe, i mam takie pytanie, jak z częściami do tego modelu, czy są łatwo dostępne czy są drogie ?? chodzi mi np o jakiś rozrząd czy coś w tym stylu, i czy podeszły by części np od hatchbacka, no i jak z częściami karoserii ?? I raczej brał bym wersję 1.6 105KM bo dobrego V-TECa ciężko znaleźć. Z góry dzięki za odpowiedź :)

hondzia98r
03-05-12, 20:29
Z tego co mi wiadomo więcej części jest dostępnych dla hatchbacka od całej reszty :) A co do części do silnika raczej nie ma dużej różnicy.. wystarczy poszukać po modelu silnika :P

lopi83
03-05-12, 20:39
do silnika te same czesci co do hb, blachy...do slupkow przod jest taki sam jak w hb

Revi
03-05-12, 23:35
Czesci do VI coupe jest bardzo duzo. Mowa oczywiscie o czesciach mechanicznych, ale jezeli juz bierzemy pod uwage blachowe, to i jej nie brakuje. No chyba, ze przednie zderzaki do przedliftów to ich niestety w oryginale za rozsądne pieniądze brakuje :) Zarówno hatchback jak i coupe, vtec i zwykły - ceny części są bardzo wyrównane.

tofiks
05-05-12, 17:49
a jak uważacie, bardziej opłaca się kupić wersję 125 KM VTEC czy 105 KM i trochę podrasować ?? bo już nie chcę nowego tematu tworzyć :)

rafal86
05-05-12, 17:53
jak stac Cie i znajdziesz dobrego Vtec-a to sie nie zastanawiaj

tofiks
05-05-12, 19:10
no tylko właśnie bardzo ciężko znaleźć zadbanego VTECa w coupe ;/

Kolo3110
06-05-12, 11:12
Czesci do VI coupe jest bardzo duzo. Mowa oczywiscie o czesciach mechanicznych, ale jezeli juz bierzemy pod uwage blachowe, to i jej nie brakuje. No chyba, ze przednie zderzaki do przedliftów to ich niestety w oryginale za rozsądne pieniądze brakuje :) Zarówno hatchback jak i coupe, vtec i zwykły - ceny części są bardzo wyrównane.

Potwierdzam ja zderzaka szukałem 2 tyg prawie i 5 stów trzeba było dać. pozdroo