PDA

Zobacz pełną wersję : nie wieje na szybe...



pawel_83
19-07-07, 13:42
Witam,

od niedawna posiadam civica z 1999 roku 3D i wszystko niby jest ok. oprocz dwoch rzeczy:

mianowicie jak nastawie dmuchawe na szybe to nic nie wieje jak nastawie na twarz to juz troszke wieje ale to nie jest to, natomiast gdy ustawie na nogi to wieje jak glupie, dmuchawa dziala. Mysle ze sie chyba cos gdzies zapchalo? mial ktos taki problem?

kolejna sprawa jest obudowa lusterka lewego (kierowcy) a w zasadzie jej brak i jakby ktos mial to prosze o kontakt, bo wklad kupilem ale on ma inne uchwyty montazowe niz te w obudowie, i z tego co wiem to taniej jest dokupic obudowe niz nowy wklad (lusterko el.sterowane i podgrzewane ) A moze to da sie jakos przerobic zeby bylo ok?

Z gory dziekuje za pomoc

Lcfr
19-07-07, 14:52
Witam,

od niedawna posiadam civica z 1999 roku 3D i wszystko niby jest ok. oprocz dwoch rzeczy:

mianowicie jak nastawie dmuchawe na szybe to nic nie wieje jak nastawie na twarz to juz troszke wieje ale to nie jest to, natomiast gdy ustawie na nogi to wieje jak glupie, dmuchawa dziala. Mysle ze sie chyba cos gdzies zapchalo? mial ktos taki problem?
poszukaj opisów dotyczących nawiewów
albo cos sie przypchało/albo sie cos podcieło/albo nie dizala z innego banalnego powodu
tak czy inaczej musisz troszke podłubac i rozebrac ten przedni panel (sa opisy na forum jak to zrobic)
do tego sprawdz filtrprzeciwpyłkowy



kolejna sprawa jest obudowa lusterka lewego (kierowcy) a w zasadzie jej brak i jakby ktos mial to prosze o kontakt, bo wklad kupilem ale on ma inne uchwyty montazowe niz te w obudowie, i z tego co wiem to taniej jest dokupic obudowe niz nowy wklad (lusterko el.sterowane i podgrzewane ) A moze to da sie jakos przerobic zeby bylo ok?

Z gory dziekuje za pomoc
allegor/giełda klubowa-dzial sprzedam/kupie-pytaj

siwy84-84
19-07-07, 15:02
mam cos takiego samego ale tylko z nadmuchem na przednia szybe i tez nie wiem co to moze byc bede sciagał chyba deske i wtedy sie okaze

Konrad84
19-07-07, 15:59
Najłatwiej sprawdzić filtr przeciwpyłkowy - od tego bym zaczął.

majlo1
20-07-07, 08:32
częstow 3d nie ma filtórw przeciwpyłkowych, np. w moim nie ma :d

pawel_83
23-07-07, 12:51
Sprawdzilem filtr przeciwpylkowy, wyczyscilem go i teraz jest duzo lepiej...
teraz kupie nowy filtr i zakladam ze juz bedzie wszystko ok.

Swoja droga dziwna sprawa ze na szybe nie dmuchalo a wszedzie indziej tak..

Dziekuje za pomoc...