PDA

Zobacz pełną wersję : Camber kit??



lukiasz
27-10-04, 12:47
czy jest ktos w polsce kto to sprzedaje??chodzi o wachacz ktorym mozna regulowac katy pochylenia kola zarowno z przodu jak i z tylu przy samochodzie obnizonym. moze ktos takei rzeczy sciaga z za granicy??

i inne pytanie w opisach jest ze ma regulacje od +,- 4 degree to ile to jest w minutach?

poprosze o info wraz z cenami

http://www.modacar.com/Merchant2/graphics/00000002/omni_controlarm.jpg


jeszcze znalazlem cos takiego
These adjustable upper ball joints make front camber adjustments on later model Hondas and Acuras. By replacing the factory ball joint, this sliding ball joint allows for greater camber changes than previously available. Incorporating an OE quality replacement ball joint, this sliding plate assembly is perfect for vehicles that have been lowered for performance, or retain the factory ride. For changes greater than +1.5º check out our Extended Range Ball Joints.

Adjustment range: -1.50° to +1.50° / Installation time: 0.8 hours

http://www.modacar.com/Merchant2/graphics/00000002/spc_adj.jpg
ale nie mam pojecia co tu jest ustawialne hehe

Pati
27-10-04, 14:55
reguluje sie tu kąt ustawienia koła względem nawierzchni. tzn czy koła bedą tak:
/ \
czy też tak:
| |
a jak źle wyregulujesz to możesz mieć i tak:
\ \ :D

lukiasz
27-10-04, 15:12
reguluje sie tu kąt ustawienia koła względem nawierzchni. tzn czy koła bedą tak:
/ \
czy też tak:
| |
a jak źle wyregulujesz to możesz mieć i tak:
\ \ :D

wiem do czego one sluza i dlatego ich szukam problem w tym ze na wachaczu wiem jak to sie robi ale ten swozen co dale mto juz nie bardzo wiem co on moze zmienic hehe i tak jakj pisalem gdzie to mozna kupic u nas?

Pati
27-10-04, 16:55
a to gorne masz na gorze amorka i regulujesz jego polozenie w kielichu.

lukiasz
27-10-04, 17:18
a to gorne masz na gorze amorka i regulujesz jego polozenie w kielichu.

wiesz co znowu dziwnie odpowiadasz

1. wachaczami regulujesz katy pochylenia zwrotnicy czyli katy kola
2. to drugie hmm moiwsz ze reguluje polozenie amortyzatora? dziwne dla mnei to wyglada jak gorny swozen ktory montuje sie w seryjnym wachaczu czy nie tak?? wydaje mi sie jezeli chodzi o katy to tylko regulacja polozenia zwrotnicy :roll:

no i nadal nei wiem czy ktos juz tak sie bawil i czy w pl da sie gdzies to kupic jak nie to kto sprowadza i w jakiej cenie?? no i co z tym drugim zdjeciem bo juz calkiem nic nie wiem :cry:

lukiasz
28-10-04, 19:59
dobra dziewczyny juz wiem co i jak ale na ebayu jest tego mnostwo i nie iwem czy brac cale wachacze z regulacja czy moze tylko te swozenie a moze jeszcze inne wynalazki

no i kto sie podejmie sciagnieciem tego bo rozumiem ze w pl nikt tego od reki nie ma ???

moze chlopaki z japan tys zrobia mi jakas fadna oferte z cenami i terminem? bylbym bardzo wdzieczny

pozdr.

Banzai
28-10-04, 22:52
Zdecydowanie całe wachacze z regulacją.

ignac
28-10-04, 22:52
zapraszam da rade mysle to zalatwic
napisz na prv