PDA

Zobacz pełną wersję : Szyber rysuje dach!!!HELP!!!



ReDzY
16-07-07, 22:58
a więc jak w temacie szyber podczas zamykania i otwierania rysuje lewą stroną ( nad kierowcą ) o dach!! jak temu zapobiec??? da rade to jakoś naprawić regulując to jakoś czy wymienic prowadnice??

michalm
18-07-07, 09:56
ReDzY, Witaj. mam dokladnie to samo, nawet z tej samej strony i nie wiem tez co z tym zrobic. Jak byś znalazl jakis sposob na usuniecie usterki to daj mi znac. Ja oczywiscie odwdziecze sie tmy samym. U mnie rysowanie nie wystepuje za kazdym razem zauwazylem, czasami dziala OK, ale niekiedy jak go zamykam to on sie najpierw kładzie z lewej strony (tj nad kierowcą) a potem się zamyka no i wlasnie rysuje dach. U CIebie jest taka samo czy inaczej to sie dzieje?

gzawa
18-07-07, 11:20
miałem podobnie

wyrobione prowadnice szyberdachu
ja wymieniłem cały na "użwykę" , nie ma mozliwości regulacji tzn mozna podnieść (szybę lub blachę ) do góry ale wtedy będzie odstawał od lini dachu i nie wyglada to za dobrze

roboty przy wymianie jest sporo bo trza zdejmowac podsufitę

szukajcie uzywek i wymiana bo malowanie dachu tanie nie jest

ReDzY
18-07-07, 16:39
michalm:
U CIebie jest taka samo czy inaczej to sie dzieje?
dokładnie tak samo jakaś wada chyba tych dachów

ołłłł to nie za wesoło... myślałem że da sie coś z tym zrobić....

michalm
20-07-07, 12:19
Kurcze a myslem ze da sie to jakoś wyregulowac. Dodatkowo ostatnio zauwazylem ze dach ja zaczyna sie otwierac to idzie szybciej nad glowa kierowcy niz pasazera, tak jakby sie przekrecal. Chyba rzeczywiscie jakas wade ma ten dach...

Nowy Kubi
20-07-07, 13:05
A ja mam szyber do sprzedania na części.
Cały jest w wawie, jeszcze nie rozebrany i sprawny, można sobie podłączyć zasilanie z auta i zobaczyć jak śmiga i wtedy wymontujemy mechanizmy (moge nawet oddać cały, jedynie bez podsufitki tej od spodu "okna").
Szyber jest od coupe Vg (otwierany na zewnatrz)
To chyba najlepsza opcja naprawy.