PDA

Zobacz pełną wersję : co udalo wam sie wynegocjowac przy zakupie



Rush
13-07-07, 23:07
co udalo wam sie wynegocjowac przy zakupie autka
no i jaka wersje kupowaliscie ??

ja przymierzam sie do 5D 1.8 Comfort , ale chcialbym ja wzbogacic o alarm , czujniki i kola na zime , tylko nie wiem czy to nie za duzo , ewentualnie za jedna z tych rzeczy w ostatecznosci trzeba bedzie zaplaic , ale 2 chcialbym dostac gratis :D

pozdr
Rush

ps. no i kabelek do iPoda :)) obowiazkowo

Maniek
14-07-07, 10:14
Też chce kupic! Koledzy dopiszcie jeszcze miejscowośc, nazwę salonu i czy serwis mają w porządku. Z góry dzięki!!!

Piotr
14-07-07, 18:13
Mi proponowali alarm,czujniki,...i oczywiscie dywaniki
SALON :
Biela & Pilch Wroclaw

browocofil
14-07-07, 18:41
Ja u Karlika w Poznaniu dostałem czujniki cofania, dywaniki welurowe, gumowe, "tackę" do bagażnika i jeszcze czekam na jakiś prezent dla żony - sprzedawca nie chce zdradzić co to takiego. Kupiłem Sport 5 D

Rush
14-07-07, 19:38
Mi proponowali alarm,czujniki,...i oczywiscie dywaniki
SALON :
Biela & Pilch Wroclaw

przy jakiej wersji auta ??

Gruszka
14-07-07, 19:51
Matraszek w Warszawie: czujniki parkowania, dywaniki welurowe (zamiennik), listwy boczne i zderzakow (zamiennik), automatyczny wlacznik swiatel oraz plastikowo-gumowa tacka w bagazniku. Wszystko do 5D 1.8 sport siostry i szwagra.

Pedro
15-07-07, 15:42
Hej

A co można ptrzymac wKrakowie i u którego dilera warto kupić. Zastanawiam się pomiędzy sportem a exe. Który warto wybrać?
:/

wp
15-07-07, 19:21
Ja w kupowałem w tamtym roku 4d comfort i dodatkowo otrzymałem aluminiowe felgi, dywaniki, blokadę skrzyni biegów oraz wyłącznik zapłonu.

pozdrawiam,
wp

Piotr
15-07-07, 20:57
Do wersji 1.4 Comfort ... bylo to pod koniec 2006r.
Nie wiem jak teraz byc moze cos sie zmienilo , ale jesli nawet to tylko na nasza korzysc
bo konkurencja w roku 2007 urosla w sile (Auris,Corolla,Bravo,Ceed) tych aut w 2006 nie bylo
wiec i sprzedaz juz im tak nie idzie. Straca klientow i to napewno Civic w sprzedazy jest juz 1,5 roku wiec to nie nowosc.
Daj znac co Ci proponowali bo sam jestem zainteresowany, ale czekam na styczen 2008.
Pozdrawiam

Rush
16-07-07, 10:29
Do wersji 1.4 Comfort ... bylo to pod koniec 2006r.
Nie wiem jak teraz byc moze cos sie zmienilo , ale jesli nawet to tylko na nasza korzysc
bo konkurencja w roku 2007 urosla w sile (Auris,Corolla,Bravo,Ceed) tych aut w 2006 nie bylo
wiec i sprzedaz juz im tak nie idzie. Straca klientow i to napewno Civic w sprzedazy jest juz 1,5 roku wiec to nie nowosc.
Daj znac co Ci proponowali bo sam jestem zainteresowany, ale czekam na styczen 2008.
Pozdrawiam

spoko
wybieram sie jeszcze do swidnicy i do poznania , zobaczymy

ja bym chcial do 1.8 comfort , alarm i czujniki ( na tym zalezy mi najbardziej ) jak by sie dalo wiecej ( blokada skrzyni ) to tez bylo by milo :)

pozdr

Maciek CIVIC SPORT
16-07-07, 13:41
Ja u Bieli w Mirkowie k. Wrocławia kupując 1.8 Sporta dostałem chodniczki, czujniki parkowania i drugi komplet alufelg 16' na zimę.

Piotr
16-07-07, 17:09
Ja u Bieli w Mirkowie k. Wrocławia kupując 1.8 Sporta dostałem chodniczki, czujniki parkowania i drugi komplet alufelg 16' na zimę.

Cze Maciek ... pytanko : te fele od Bieli 16'' - jaka to firma ?
i czy orientujesz sie czy zakladaja tam blokady skrzyni biegow ?
Bo wolalbym to zrobic w ASO .
Dziex

Maciek CIVIC SPORT
16-07-07, 21:43
Ja u Bieli w Mirkowie k. Wrocławia kupując 1.8 Sporta dostałem chodniczki, czujniki parkowania i drugi komplet alufelg 16' na zimę.

Cze Maciek ... pytanko : te fele od Bieli 16'' - jaka to firma ?
i czy orientujesz sie czy zakladaja tam blokady skrzyni biegow ?
Bo wolalbym to zrobic w ASO .
Dziex
Felgi sa chyba firmy ATT, nic nadzwyczajnego, ale calkiem ładne i na zime są ok. Jeśli chodzi o blokadę to nie orientuje się, podejrzewam, że tak, ale najlepiej zadzwon i sie dopytaj.

robanio
17-07-07, 08:54
Czy komuś coś udało się wynegocjować w salonie przy Moście Grota w Warszawie ?
Pozdrawiam,
Robanio

al9
17-07-07, 13:20
Auto Witolin 1000 zł znizki, alarm, dywaniki, jakies duperele typu kalendarze, breloczki, długopisy...
pozdr
al

Bucky
07-08-07, 17:01
1.4 Comfort, ja dokupilem do niego halogeny a dostałem: alarm, czujniki, zniżkę na zimowe opony, dywaniki, plakaty, kalendarze etc ;)


Honda Waszkowiak - suchy las koło poznania

robanio
08-08-07, 09:46
Aries Motor 1.4 Comfort
dopłaciłem za halogeny i alarm, dostałem w cenie dywaniki i blokadę skrzyni.
Pozdrawiam

Pmaz
09-08-07, 20:07
Witam,

Jeszcze nie jestem posiadaczem civica ale już go zamówiłem i dostałem od salonu gratis do wersji sport czujniki cofania oraz dywaniki do wyboru gumowe lub welurowe.

Pozdrawiam

Paweł

pawelb
12-08-07, 21:11
Type-S Plus

- automatyczny włącznik świateł
- dywaniki
- opony zimowe 17"

wszystko w cenie auta.

badboy
14-08-07, 11:47
Civic 5D sport

dostałem zestaw spoilerów grand prix - przód, tył i boki (wart coś ok 7500)
i dywaniki :)

z tym zestawem wózek wygląda rewelacyjnie
pzdr

Milek
14-08-07, 15:36
badboy, poka poka :agent:

badboy
14-08-07, 15:53
pokażę, tylko.... zrobię zdjęcia :)
wózek mam niecałe 2 miesiące, a na forum jestem od dzisiaj, hehe :)
jutro wrzucę fotki.
pozdr

[ Dodano: Czw 16 Sie, 2007 ]
już jest w dziale Nasze Hondy
pozdrawiam

yosh
16-08-07, 13:44
Hej !
Przy hondzi Sport, dostałem gratis:
- czujniki cofania,
- dywaniki (gumiane wziąłem...),
- takie śmieszne niebieskie światełko - niby podświetlenie podłogi,

czyli tak jak średnia...

sztyrlic
16-08-07, 22:06
Przy zakupie Type S Plus dostałem:
- dywaniki welurowe
- czujniki cofania
- antyporwaniówkę
- kratę z przodu od Type R (starą maskownicę też mi zostawili)

Patrykw
22-08-07, 17:05
Jak Wy to negocjujecie? :D

Rush
22-08-07, 20:10
Jak Wy to negocjujecie? :D

ide i mowie , ze interesuje mnie ten a ten model , ale bardzo chcualbym dostac w cenie to i to ... albo co Pan proponuje ... i tak od slowa do slowa cos mozna wyszarpac

gongor
22-08-07, 20:23
Z tego co wiem to negocjacje wychodzą najlepiej jeśli bierzesz auto na kredyt bo wtedy sprzedawca ma prowizje. Nie wiem na ile te informacje są prawdziwe ale podobno sprzedawcy są na stałej pensji jeśli chodzi o Honde. Przy zakupie za gotówkę nie mają z tego nic odpalane. Może ktoś inny sie wypowie kto ma znajomego kumpla w salonie i potwierdzi to co wyżej napisałem. Pozdro.

sztyrlic
24-08-07, 12:06
Ja kupiłem za gotówkę i dostałem całkiem sporo dodatków gratis (patrz wyżej). Wynika to stąd, że u mnie są dwaj dealerzy Hondy. Chodziłem od jednego do drugiego i negocjowałem powołując się na to co drugi zaproponował.

Rush
24-08-07, 18:59
ZAMOWIONE :)
1.8 comfort
dostalem
- opony zimowe wraz z felgami
- alarm
- dywaniki

i mam pytanie
czy do rejestracji wystarczy mi upowaznienie od wspolwasciciela ?? czy musimy sie pofatygowac we 2'ke ??


odbior w srode :)
- dolozylem czujniki cofania

salon D&D we wroclawiu

Diabel
12-12-07, 15:48
No to panowie chyba was przebiję, choć pewnie jest to spowodowane końcem roku:

Civic type s plus 1,8

upust od ceny oficjalnej: 3 900 PLN

Dodatkowo gratis:

+ czujniki parkowania 4 punktowe z wyswietlaczem

+ standardowa promocja czyli akcesoria za 4 000 PLN:

- dodatkowe alufelgi 17"
- chlapacze przód
- dywaniki welur elegance
- dywaniki gumowe
- karta stałego klienta (ale nie wiem czasem czy jej wszystkim nie dają ;) )

+ oczywiście opony zimowe gratis do tych alusów dodatkowych

PitK
13-12-07, 08:57
Też sporo wynegocjowałem:
- czujniki parkowania fabryczne
- dywaniki (gumiaki)
- mata bagażnika (oryginał)

w promocji za 4000zł:
- spojlery grand prix przód i tył

dodatkowo dokupiłem za 2100zł:
- alufele 16" i listwy boczne ochronne
- to dołożyli jeszcze listwy ochronne przód i tył oraz dywaniki (tym razem welur)

acha i zimówy na 16" (to też promocyjne)

spojlerki standardowe oczywiście oddali :)

buri
27-12-07, 15:36
Diabel - ktory salon?

Diabel
27-12-07, 22:27
Ha-Mol Sp.J.
44-100 Gliwice
ul. Tarnogórska 114b
tel. (032) 231 66 30

powodzenia w negocjacjach

Mariusz W
30-12-07, 13:45
Mnie w Ha-Mol-u niezawiele chcieli dać więc wybrałem sie do Katowic i kupiłem w AUTO KOEPEX do Sedana w wersji COMFORT dostałem:
- czujniki parkowania (polakierowane)
- dywaniki gumowe
- tace bagażnika
- opony zimowe 15"
- aluminiowe felgi 15" (dopłaciłem 500,00 za komplet)
- chromowane listwy progowe
- orginalną czpeczkę Hondy
- drogowy atlas Polski
- breloczki do kluczy itp.
Salon bardzo POLECAM naprawde PROFI !

saj
30-12-07, 23:01
Witam! zamowilem civic type s plus u karlika i dostalem

Listwy ochronne (przód, tył i boki) ale zrezygnowalem w zamian maja dac czujnik parkowania
Zestwa Bluetooth
Lusterko samościemniające
Dywaniki welurowe
Taca bagażnika
Komplet opon zimowych 17"
i rabat w wysokosci 3000

Pedro
02-01-08, 08:41
Kupowałem w Krakowie, 5D Sport:
* rabat 2%
* czujniki cofania
* wykładzina do bagażnika
* siatka do bagaznika
poza tym, to co dawała HMP w promocji: wyposażenie do 4000, zimówki.

Pabloss
13-01-08, 20:06
koledzy a jak myślicie czy pojawi sie jakas promocja na roczniki 2008 w najbliższym czasie ??? Możek ktoś z was pracuje w Hondzie i wie coś więcej niż MY KLIENCI ???? :-)

manticore
18-03-08, 15:28
swojego Civica zakupilem jakies 3 tygodnie temu (odebralem tydzien temu)
ogolnie rzecz biorac udalo mi sie kupic 1.8 comfort z 2007 roku za 69 000, w cenie:

- pakiet ubezpieczen
- zimowki (bez felg)
- chlapacze
- alarm
- dywaniki
- czujniki cofania (tu doplata 600 zl)

:)

skferek
05-05-08, 21:38
no wiec ja tez sie pochwale salon AUTOKOPEX
wersja 1.8 executive rocznik 2008 upust z 80400 do 78000
w cenie: opony zimowe pirelli, przyciemniane szyby przod i tyl, listwy ochronne drzwi, niebieskie podswietlenie podlogi, ozdobne obrecze glosnikow,dywaniki gumowe, gumowa taca bagaznika i chromowane listwy progowe
obsluga salonu pierwsza klasa naprawde polecam

EDIT
no i czujniki cofania w standardzie

otest
06-05-08, 14:23
no wiec ja tez sie pochwale salon AUTOKOPEX
wersja 1.8 executive rocznik 2008 upust z 80400 do 78000
w cenie: opony zimowe pirelli, przyciemniane szyby przod i tyl, listwy ochronne drzwi, niebieskie podswietlenie podlogi, ozdobne obrecze glosnikow,dywaniki gumowe, gumowa taca bagaznika i chromowane listwy progowe
obsluga salonu pierwsza klasa naprawde polecam

EDIT
no i czujniki cofania w standardzie
Co do AUTOKOPEX to mam mieszane odczucia
Obsługa owszem i mila bo na poczatku kwietnia zalapałem sie jeszcze na rocznik 2007 .
Chciałem 5D 1,8 Sport w koloze galaxy . Niestety juz go nie mieli ale podzwonili po zaprzyjaznionych sprzedawcach i sie znalazł. Co prawda był nieco drozszy - 73 000 (nawet geby nie zdazyłem otworzyc z pytaniem o bonus a juz zjechali z 75 600 katalogowej ceny)
Poniewaz była to wersja"CO TO NIEMAJACA" Wiec w promocyjnej kwocie 4000 nie mialem co brac. Wziąłem wiec:
-głosniki dwudrozne,
-nakredki zabezpieczajace,
-lusterko przyciemniane,
-mata bagaznika,
-listwy ochronne zdezaka przód i drzwi (tyłu nie brałem) w kolorze nadwozia
-chlapacze przednie i tylnie
-dywaniki welurowe std przód i tył
-dywaniki gumowe przód i tył
i co jeszcze nie wiem ale kwotowo bylo nawet wiecej niz promocyjne 4000
Do tego opony zimowe , ubezpieczenie.

Wszystko by było piekne ale potem musialem sie naczekac nie tyle na samochod co na jego dokumenty - a bez nich nie dalo sie go zarejestrowac.
Jeszcze w salonie zostalem poinformowany zeby dolac sobie plynu bo jest malo i slabo psika . OK pomyslalem sobie - koszt 5 PLN to nie majatek ale zeby w serwisie nie bylo stac na dolanie nawet najgorszego badziewia tak by klient nie musial szorowac suchej szyby? Ale sie zdziwilem w domu : nalałem pełny zbiornik a on dalej niz 15 cm nie mial sily. Nie wiem na czym polega przeglad przed sprzedazny ale takie rzecz powinny wyjsc. W sumie na drugi dzien po zakupie/odbiorze auta juz bylem w serwisie z spryskiwaczami i krzywa tylnia kanapą....

Pik
06-05-08, 21:15
IMHO kupowanie w kwietniu rocznika 2007 to bezsens, mimo bonusow! Cena za nowy egzemplarz Sporta 1,8 z roku 2008 spadla do 71400,- i bez laski mozna sobie dodatki dokupic (jak ktos potrzebuje)...

skferek
07-05-08, 19:16
popieram przedmowce, tym bardziej ze w JKK tydzien temu mieli jeszcze executiva z 2007r. za 73000 wiec nie wiem czy az tak duzo Ci zeszli z ceny

otest
08-05-08, 22:48
Oj panowie nie wiem czy przemysleliscie swoje wypowiedzi.
Tak sie sklada ze jak kupowalem samochod to byl jeszcze dostepny rocznik 2007 , ba nawet jak teraz wchodze na strone Autokopex'u (http://www.autokopex.pl/?dz=5&mod=2&sil=4&kat=4) to nie widze jakos tej nizszej ceny.
Z tego powodu tez podejzewam ze na rocznik 2008 musialbym pewnie duzo dluzej czekac. Idac tym tokiem rozumowania to warto by poczekac do grudnia bo wtedy rocznik 2008 bedzie z jeszcze jakimis dodatkami. ...tylko ze autem bym chcial jak najszybciej jezdzic.
Promocja polegała na dodatkach za 4000 PLN , oponach zimowych oraz ubezpieczeniu.
Biorac pod uwage ze dostałęm ja za 73 000 czyli 1 600 drozej a do tego dostałem ubezpieczenie - pakiet za 5% wartosci pojazdu , opony których cena na opony.pl wyniosla ok 800 pln /sztuka. nie wspomne o dodatkach ktore moze nie sa niezbedne ale czesc na pewno bym kupil (dywaniki , Listwy na drzwi itp) Jakby nie patrzec dodatkowo wydałbym 3200 + 4000 + 3600 = 10800 PLN !
Ciekawe czy kupujac 2008 rok nie musisicie go ubezpieczyc a na zime kupic opon zimowych na felgi 17" lub całych kół 16 "??
Tak samo dywaników nie kupicie ?
Wada rocznika 2007 jest to ze jakbym go chcial sprzedac w przyszlym roku to kupujacy bedzie chcial mi dac jak za dwulatka. Dla mnie to jednak nie problem bo chce nim pojezdzic z 5..8 lat a wtedy to juz nie bedzie mialo takiego znaczenia.....

skferek
09-05-08, 05:56
na rocznik 2008 czeka sie ok tygodnia jezeli nie maja go na stanie i musza sciagnac ze stoku hondy, wiem bo sam czekalem. co do dodatkow i opon to to jak przeczytam moj post na wczesniejszej stronie to tam napisalem ze za 78000 dostalem troche dodatkow + opony zimowe pirelli i wszystko w tej cenie. co do opon za 800/sztuke to lekka przesada bo nawet w salonie hondy sa tansze. Ja dostale zimowki pirelli (takie same sobie zazyczylem jak dawali gratis do 2007) gdzie cena sztuki to ok 680PLN. Co do dywanikow to Autokopex daje je za darmo i to zarowno gumowe jak i welurowe bo sobie mozesz wybrac (przynajmniej ja mialem taka mozliwosc, auto zamawialem w kwietniu). Co do dostepnosci rocznika 2007 to rowniez moglem go wziasc bo u dumnickiego mieli jeszcze czarnego executiva z zeszlego roku. Co do ubezpieczenia 5% to chyba ktos wprowadzil Cie w blad bo aktualnie ubezpieczenie nowej hondy to miedzy 2.7 a 3.5 % zalezy ile masz znizek. Jesli masz wszystkie znizki to placisz 2.7 jezeli nie masz wcale to 3.5.

Edit
Jeszcze pod koniec kwietnia w JKK mieli executiva w kolorze galaxy i chieli mi go sprzedac za 73000. Jak sie zaczolem z nimi targowac to zeszli mi jeszcze 1500. To juz bylo po tym jak w autokopexie zamowilem mojego bo i tak nie bylem zdecydowany na 2007

otest
09-05-08, 09:54
na rocznik 2008 czeka sie ok tygodnia jezeli nie maja go na stanie i musza sciagnac ze stoku hondy, wiem bo sam czekalem. co do dodatkow i opon to to jak przeczytam moj post na wczesniejszej stronie to tam napisalem ze za 78000 dostalem troche dodatkow + opony zimowe pirelli i wszystko w tej cenie. co do opon za 800/sztuke to lekka przesada bo nawet w salonie hondy sa tansze. Ja dostale zimowki pirelli (takie same sobie zazyczylem jak dawali gratis do 2007) gdzie cena sztuki to ok 680PLN. Co do dywanikow to Autokopex daje je za darmo i to zarowno gumowe jak i welurowe bo sobie mozesz wybrac (przynajmniej ja mialem taka mozliwosc, auto zamawialem w kwietniu). Co do dostepnosci rocznika 2007 to rowniez moglem go wziasc bo u dumnickiego mieli jeszcze czarnego executiva z zeszlego roku. Co do ubezpieczenia 5% to chyba ktos wprowadzil Cie w blad bo aktualnie ubezpieczenie nowej hondy to miedzy 2.7 a 3.5 % zalezy ile masz znizek. Jesli masz wszystkie znizki to placisz 2.7 jezeli nie masz wcale to 3.5.

Edit
Jeszcze pod koniec kwietnia w JKK mieli executiva w kolorze galaxy i chieli mi go sprzedac za 73000. Jak sie zaczolem z nimi targowac to zeszli mi jeszcze 1500. To juz bylo po tym jak w autokopexie zamowilem mojego bo i tak nie bylem zdecydowany na 2007

Jestem teraz za granica a auto w domu stoi ale z tego co pamietam to byly te opony (http://opony.pl/opony.asp?oid=96829&rodzaj=1)
Z tym tygodniem to chyba nie do konca - Jak ja kupowalem 2007 to auto tez bylo w kraju i "szlo" z 10 dni a i tak przyszlo bez dokumentow na ktore jeszcze pare dni czekalem. W tym czasie sciagane i montowane byly dodatki. Dywaniki akurat sa to jedne z tanszych dodatkow - ja bardziej jestem zadowolony z lusterka przyciemnianego , listw ochronnych drzwi i zderzakow oraz srubzabezpieczajacych kola - reszta to zapchajdziura ;) .
Co do ubezpieczenia to auto kupowalem na firme i tam moga byc inne zasady i stawki (chocby brak znizek za bezszkodowa jazde). W kazdym razie jaki procent to mnie grzalo bo mialem w promocji - nie ja placilem.
Nie napisales kiedy zamawiales i odbierales ale podejzewam ze z poczatkiem maja wiec w ciagu miesiaca moglo sie co nieco zmienic. Najgorzej pewnie sie czuja teraz ci co kupowali rocznik 2007 w okolicach stycznia i lutego :)

skferek
09-05-08, 09:59
dokladnie te oponki, co do rocznika 2007 to zgadza sie ze jezeli jezdzisz autem 6-7 lat po pozniej nie ma juz tekiej roznicy na wartosci. Auto rowniez kupowalem na firme i w tym wypadku mialem 3.5% ubezpieczenie. Auto zamawialem 29 kwietnia odebralem wczoraj
Pozdrawiam

darekg
12-05-08, 10:42
Witam...takie gadanie to taka "mniemanologia stosowana". Kazdy i tak bedzie chwalil swoje...pierwszy, ze dostal gadzety za kilka tysiecy; drugi, ze ma nowy rocznik, itp. Ja kupilem w styczniu, dostalem sensowny rabat, opony, ubezpieczenie i te wszystkie niepotrzebne klamoty. Jestem zadowolony ale rownie dobrze moglbym poczekac 3 miesiace i miec nowa ale po co? rownie dobrze moznaby myslec, ze poczekam moze rok i bede mial wtedy model po liftingu...szkoda zycia Panie i Panowie. Cieszcie sie z jazdy i samochodu a nie roztrzasajcie warunki zakupu;>
pozdrawiam!

adyn
24-06-08, 07:02
Witam

Rocznik zwykle był dyskusyjny ;)

Ja na przykład chciałem 4D i tylko 4D

Miałem do wyboru:
Comfort, rocznik 2008, cena 71900 + akcesoria oryginalne za 3000zł + ubezpieczenie za 1350zł i wytargowałbym jeszcze z 2000zł rabatu lub jakieś dodatki w tej cenie

Executive, rocznik 2007 (listopad), cena wyjściowa 79900 + akcesoria oryginalne za 4000zł + ubezpieczenie gratis + opony zimowe gratis
Gdy doszło do negocjacji udało się cenę zbić do 75900 + dodatki jw

Gdy sobie podsumowałem:
Comfort:
cena wyjściowa 71900
rabat -2000
ubezpieczenie 1350
opony zimowe 1200 (dodaję aby zbilansować z executive cena średnia)
----------------------
SUMA 72450 zł

Executive:
cena wyjściowa 79900
rabat -4000
ubezpieczenie 0
opony zimowe 0
----------------------
SUMA 75900 zł

Co oznacza, że przy zakupie Executiva felgi aluminiowe, szyberdach, tempomat, radio ze zmieniarką, i trochę dupereli typu lekko chromowane klamki itp kosztują mnie dodatkowo 3 450zł (różnica między Comfort 2008 a Executice 2007)

Wybrałem Executive 2007 i mam nadzieję, go w tym tygodniu odebrać (trwa załatwianie rejestracji i papierów)

Nie uważam, że kiedyś przy sprzedaży na nim stracę, bo np mój ojciec miał 2 accordy, oba kupione właśnie jako rok starsze i na żadnym nie stracił przy sprzedaży...

Pozdrawiam
Adyn

Kozo
24-06-08, 11:47
a ja Was przebije :) odbieralem civa 1.8 sporta w maju 2006 i NIC nie dostalem !!!!!

Jeszcze mialem sie cieszyc ze go w ogole mam i to dokladnie w ten dzien ktory ustalili w listopadzie 2005 i dałem im wtedy 500 zł zaliczki - no ale czlowiek sie uczy na bledach + oczywiscie mam WIELKI ŻAL do salonu - no ale bylem strasznie napalony i to okazywalem (błąd), a dodatkowo pierwszy w zyciu NOWY I TO JAKI samochod :) Jak tak przegladam Wasze posty to chyba mnie wy....... Ubezpieczenie i kredyt u nich zalatwialem (oczywiscie 100% wartosci - zero znizek czy nie wspominajac o rabatach) czyli znowu dla nich prowizja, dywaniki welurowe oryginalne i alarm sam placilem 100% ceny, opony zimowe rowniez....ech

p.s zapomnialem! - dostalem breloczek z logiem salonu ktory wazyl 2 kg i od razu powedrowal tam gdziej jego miejsce - bynajmniej nie do kluczyka :)

adyn
24-06-08, 12:53
Bo to na prawdę bywa różnie... dealerzy tej samej marki dają inne dodatki/rabaty co wg mnie zależy od:
- umiejętności negocjacji
- wielkości dealera (choć to dyskusyjne - duży może więcej??)
- dodatkowych uwarunkowań (wersja samochodu/rocznik itp)

Sam się przekonałem w kilku przypadkach, że będąc zdecydowanym na daną markę/model należy pojechać do kilku salonów i ponegocjować...

Wyniki negocjacji mogą się diametralnie różnić od siebie*...

* - jest jeden wyjątek :) - Mitsubishi, jako, że decydując się na zmianę samochodu bardzo poważnie brałem pod uwagę kandydaturę nowego Lancera i gdy odwiedziłem 3 różnych dealerów Mitsu w Wwie usłyszałem: "Co najwyżej możemy dołożyć dywaniki gratis, ten model sam się sprzedaje". Dodam, że czas oczekiwania 4-5 miesięcy... Tu wszyscy jak jeden mąż mówili to samo...

W Hondzie też sprawdzałem i wybrałem Honda Plaza - wynik w poscie wyżej. Dla porównania: AutoWest cena wyjściowa + dodatki tak jak Plaza, AutoPuławska: cena wyjściowa - 1000zł rabatu + dodatki jak Plaza.

Pozdrawiam
Adyn

mroziu
24-06-08, 13:54
Jako, że to mój pierwszy post na tym forum witam wszystkich :)

Ja kupiłem 5D 1.8 Sport w maju (wziąłem samochód z placu dealera) i rabatu jako takiego nie udało mi się wynegocjować. Dealer upierał się, że zniżka ceny o 4.000 to promocja z okazji 15 urodzin Hondy w Polsce i tyle.

Za to dostałem parę dodatków do samochodu: dywaniki, czujniki cofania (ala Allegro), automatyczny włącznik świateł oraz polar Hondy dla żony :)

W innych markach było różnie. W Mitsu dealer był skłonny dodać dywaniki oraz alarm (lub 1.000 upustu) do nowego Lancera. Oczywiście czas oczekiwania 4-5 miesięcy. W Fordzie udało się stargować około 2.500 (ubezpieczenie w cenie i 50/50 za 1.000) na Focusa. W Peugeot za to dealer zaproponował na auta (407) z stocku importera upust rzędu 13.000 (ale jak się później okazało) była to wyprzedaż samochodów przed face liftingiem. Więc co dealer i marka to inny obyczaj :)

zyga502
24-06-08, 14:06
Ja odebrałem civica 4D w Plazie w czerwcu 07 a ,zamówiłem go pod koniec stycznia tego roku.I jako gratis dostałem tylko dywaniki. I nic więcej ,bo tak jak przeczytałem wczesniej "auto samo sie sprzedaje".Później okazało się ,że miałem też gratis blokadę skrzyni biegów (bo salon zawlił pewną sprawę).
Jak czytam ile Wam się udało utargować to trochę się wku...Nie dawno byłem w salonie hondy i kupujac teraz auto z rocznika 2008 dodają sami ubezpieczenie za 1000zł ,upust 3000zł i gratis dodatki za 4000zł.Ręce opadaja a portfel aż zapłakał.

marzyniu
24-06-08, 15:02
no tak to bylo jak sie kupywalo "cieply" samochodzik,przeciez byly na niego ogromne zamowienia,wiec czemu dealerzy mieli by dawac upusty,nie bierzesz to nie za pol godziny wezmie ktos inny,ja tak mialem ictdi-2007 96000zl i 10 miesiecy czekania bez dodatkow!,teraz juz jest lepiej,kto mial kupic to kupil i teraz trzeba kusic klienta.

manticore
24-06-08, 15:05
ja swoj kupowalem w marcu 2008 - jeden z ostatnich z rocznika 2007. Dealer u ktorego kupowalem jeszcze mial ich troszke na stanie, dlatego moglem ponegocjowac. Dzwonilem do innego, ktory mial jeszcze tylko 1 sztuke z 2007 i o negocjacjach nie bylo mowy...

luckie
15-07-08, 15:42
Moze was zainteresuje co mozna dostac za zachodnia granica - otoz oprocz dywanikow i czapeczki :) 3tys eur upustu (auto rocznik 2007, kupione Marzec 08)

Mike1980
23-07-08, 10:26
Ja dostałęm w 3 tyg. temu do hatchbaka alarm, czujki parkowania, śruby zabezpieczające, dywaniki oraz marę do bagażnika. 2008 rocznik oczywiście.

uher
27-11-08, 00:58
Ktoś może kupował auto w Krakowie? Bo obecnie jedynie straszą, że do 2009 nie dodadzą ani ubezpieczenia, ani opon. :) O rabatach to już wogóle nie mówię.

Ram
27-11-08, 11:26
A mi się wydawało, że coś dostałem, jak się okazało było to tylko oszustwem w celu wepchnięcia mi samochodu:
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=32418

lokcio
02-12-08, 20:00
ja dostalem upust a do tego hostessa zrobila co trzeba
hihihihi

Yossarian
02-12-08, 21:29
komplet opon zimowych (Pirelli Snowsport), ubezpieczenie i autoalarm.

Hultay WRC
03-12-08, 22:29
ja dostalem upust a do tego hostessa zrobila co trzeba
hihihihi

W tym wypadku słowo "upust" brzmi troszkę dwuznacznie, w kontekscie "hostessy" ;)

bunet
04-12-08, 06:45
ja dostalem upust a do tego hostessa zrobila co trzeba
hihihihi

Czyli kawę:)

robas_z
08-12-08, 08:13
Witam Szanownych forumowiczów :)

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Hondzi 5D 2.2i-ctdi w wersji exe.
Kupowałem w salonie w Katowicach "Autokopex", bo tam wynegocjowałem najlepszą cenę.
Dostałem od nich:
- 900zl upustu,
- felgi aluminiowe 16", bo takie chciałem mieć zimówki
- zestaw miejski (listwy ochronne boczne, przód, tył i dywaniki welurowe),
- dywaniki gumowe,
- chlapacze przód, tył,
- nakrętki zabezpieczające,
- bagażnik dachowy.
W sumie jak podliczyłem, to wyszło jakieś 4760zl :)
Myśle, że nieźle :) niżej się nie dało.
Jeśli chodzi o serwis, to mam pytanie jaki leją olej po pierwszych 2000km???
Czy to jest Shell hellix ultra 5W-40 pełny syntetyk?

Pozdrawiam
Robas

noso
08-12-08, 08:46
[QUOTE=robas_z;545199]Witam Szanownych forumowiczów :)

Jeśli chodzi o serwis, to mam pytanie jaki leją olej po pierwszych 2000km???
Czy to jest Shell hellix ultra 5W-40 pełny syntetyk?

Temat 5000 krotnie wałkowany ze nie wymienia sie oleju ani po 1000 km ani po 2000 km tylko na pierwszym przegladzie....

engey
08-12-08, 09:22
moze i walkowany 5000 razy, ale mi koles przy kupnie powiedzial ze pomimo tego ze w instrukcji pisze ze na 1 przegladzie Honda zaleca wymiane to oni od siebie sugeruja jednak po 4k wymienic

noso
08-12-08, 09:24
moze i walkowany 5000 razy, ale mi koles przy kupnie powiedzial ze pomimo tego ze w instrukcji pisze ze na 1 przegladzie Honda zaleca wymiane to oni od siebie sugeruja jednak po 4k wymienic


Żenada jak dla mnie w tych salonach już nie mają na co naciągać ludzi....

robas_z
08-12-08, 09:33
Witam,

Jeśli chodzi o mnie, to wiem, że się wymienia po 2-3kkm, bo w silniku zbierają sie opiłki z układającego się silnika.
Nie usłyszałem tego w salonie.
Myślę, że jak komuś zależy na silniku, to warto włożyć te 400zl.

zyga502
08-12-08, 10:06
jak napisał noso to naciąganie na kasę,a w skrzyni biegów kiedy należy zmienić olej i jak to się ma do instrukcji i do opinii serwisów,przecież tam też nieźle pracuje "materiał" ,a jakoś nie trzeba wymieniać oleju po np pierwszych 10 tys

bunet
09-12-08, 05:25
Olej wymienia się wg instrukcji obsługi oraz książki gwarancyjnej, no i oczywiście jak brakuje:))
Tyle w tym temacie.

Hameroski
13-12-08, 13:24
Ja wczoraj odebrałęm z autokopexu Katowickiego.
2.2ctdi executive aktualna cena katalogowa 80900, kupiłem za 77770.
Dostałem gratis:
drugie alufelfi 17
Dywaniki
Chlapacze
Dodatkowe zabezpieczenie(odciecie zaplonu)
Pozdrawiam.

kap21
13-12-08, 15:43
Ja wczoraj odebrałęm z autokopexu Katowickiego.
2.2ctdi executive aktualna cena katalogowa 80900, kupiłem za 77770.
Dostałem gratis:
drugie alufelfi 17
Dywaniki
Chlapacze
Dodatkowe zabezpieczenie(odciecie zaplonu)
Pozdrawiam.

A ubezpieczenie i opomy zimowe tez? Jeżeli tak to gratuluje.

Ezrael
13-12-08, 17:32
Ja wczoraj odebrałęm z autokopexu Katowickiego.
2.2ctdi executive aktualna cena katalogowa 80900, kupiłem za 77770.
Dostałem gratis:
drugie alufelfi 17
Dywaniki
Chlapacze
Dodatkowe zabezpieczenie(odciecie zaplonu)
Pozdrawiam.

przez przypadek w kolorze czarnym i odbierales wieczorem?

Ez.

Hameroski
14-12-08, 16:02
Ubezpieczenie i opony zimowe też.
Także dodatkowe Alu na zimówki sie przydarzą.
Ezrael - tak, odbierałem wieczorem i przez przypadek w kolorze czarnym:)
A dlaczego pytasz:>

Ezrael
14-12-08, 17:39
Ubezpieczenie i opony zimowe też.
Także dodatkowe Alu na zimówki sie przydarzą.
Ezrael - tak, odbierałem wieczorem i przez przypadek w kolorze czarnym:)
A dlaczego pytasz:>

LOL , bo ja odbieralem wtedy czerwonego FN1+ i zwrocilem uwage na czarna wersje ktora stala obok :)
Pozdrawiam,

Ez

goncjusz
15-12-08, 00:16
ten wątek powinien zostać zamknięty z myślą o tych, którzy kupili jakiś czas temu i czytając teraz wpisy niektórych osób dostają palpitacji serca!!! Hameroski, gratuluję wynegocjowania dobrej ceny!

Swoją drogą - widzę, że Honda obniżyła mocno ceny 2.2, jestem ciekaw co na to wpłynęło... I pomyśleć, że w lutym zastanawiałem się między nową 1.8 a używaną 2.2....w tym momencie nie miałbym takiego problemu i brałbym nówkę 2.2, ale mówi się trudno :)

kap21
15-12-08, 10:42
ten wątek powinien zostać zamknięty z myślą o tych, którzy kupili jakiś czas temu i czytając teraz wpisy niektórych osób dostają palpitacji serca!!! Hameroski, gratuluję wynegocjowania dobrej ceny!

Swoją drogą - widzę, że Honda obniżyła mocno ceny 2.2, jestem ciekaw co na to wpłynęło... I pomyśleć, że w lutym zastanawiałem się między nową 1.8 a używaną 2.2....w tym momencie nie miałbym takiego problemu i brałbym nówkę 2.2, ale mówi się trudno :)

Nie tylko Honda obniżyła ceny aut z silnikem TDI.Czemu? Wkrótce się przekonamy.ON będzie zdecydowanie droższy od Pb i opłacalność zakupu samochodu z silnikiem TDI spadnie do zera.

uher
16-12-08, 13:12
Lifting + 2008.

kocik
16-12-08, 19:55
hej tez jestem nowy - pierwszy post :)

to ja do type-s'a raczej dostalem standardowo (kupowalem miesiac temu w krakowie)

alarm
odciecie zaplonu
dywaniki
full ubezpieczenie
opony zimowe


mysle ze mozna bylo wynegocjowac jeszcze jakies 2k pln szczegolnie jakby sie bralo teraz w grudniu

piotrekk
16-12-08, 20:37
hej tez jestem nowy - pierwszy post :)

to ja do type-s'a raczej dostalem standardowo (kupowalem miesiac temu w krakowie)

alarm
odciecie zaplonu
dywaniki
full ubezpieczenie
opony zimowe


mysle ze mozna bylo wynegocjowac jeszcze jakies 2k pln szczegolnie jakby sie bralo teraz w grudniu

No tak ale alarm jest standardzie, ubezpieczenie i opony zimowe są w ofercie od ok 1,5 mc.

Yossarian
16-12-08, 20:53
No tak ale alarm jest standardzie.

Nie jest. dopłata 1000zł

kocik
16-12-08, 21:07
u mnie na fakturze za alarm + dywaniki jest 1500zl + 200zl (pokryła honda faktura na samochod jest nizsza o 1700zl)

piotrekk
17-12-08, 09:14
Nie jest. dopłata 1000zł

OK. Dzisiaj serwis potwierdził mi telefonicznie, że wszystkie nowe sedany mają fabryczny alarm.

kocik
17-12-08, 09:42
przy type-s'e tylko wersja plus ma w standardzie alarm

zyga502
17-12-08, 10:28
fabryczny czyli jaki?będa czujki w aucie itp ?

noso
17-12-08, 11:07
fabryczny czyli jaki?będa czujki w aucie itp ?


Ja mam fabryczny przy wersji executive i czujnikow nie ma , ten alarm to porazka...

kocik
17-12-08, 12:43
hehe przynajmniej jeden plus z dodatkowego alarmu :P (bo powoli zaczynam ubolewac na tym ze nie wzialem wersji plus)

Ezrael
17-12-08, 15:29
Ja mam fabryczny przy wersji executive i czujnikow nie ma , ten alarm to porazka...

Co za roznica jaki alarm , jak zlodziej chce ukrasc to i tak ukradnie, alarm jest przeciwko dzieciarni z ceglowka ....

Ez.

mroziu
18-12-08, 10:56
Co za roznica jaki alarm , jak zlodziej chce ukrasc to i tak ukradnie, alarm jest przeciwko dzieciarni z ceglowka ....
Dokładnie mam taką samą opinie nt montowania alarmów w samochodach. Dla profesjonalisty to żadne zabezpieczenie a dzieciaka odstraszy...

noso
18-12-08, 11:25
Dokładnie mam taką samą opinie nt montowania alarmów w samochodach. Dla profesjonalisty to żadne zabezpieczenie a dzieciaka odstraszy...

Tak zgadzam sie ale nie majac czujników ( tak jak moj fabryczny) to nawet jak wybijesz szybe to nie zawyje... chyba ze sie myle to mnie poprawicie bo testowac nie bede heeh:D

Ezrael
18-12-08, 14:09
Tak zgadzam sie ale nie majac czujników ( tak jak moj fabryczny) to nawet jak wybijesz szybe to nie zawyje... chyba ze sie myle to mnie poprawicie bo testowac nie bede heeh:D

Jak wybijesz szybe nie zawyje(raczej) , ale jak otwozysz dzwi to zawyje ....

Ez.

hs2
16-02-09, 15:57
wiem że stary temat ale pochwalić się wypada- od dłuższego czasu przymierzałem się do zmiany starego cifa 92 na nowego i tydzień temu tego dokonałem.

Zakup wersji z 2008 roku (wyprzedaż rocznika)
Wynegocjowane:
1.8 - sport
cena niższą o 500 zł w stosunku do ceny przy aucie , w stosunku do 2009 to jak widzę parę tysięcy :)))0
czujniki cofania
System antynapadaowy (nie standardowy systam alarmowy który był w standardzie)
Dywaniki + breloczek

z promocji do tego rocznika:
- ac, oc, nw
- opony zimowe

jednak wyprzedaż rocznika dobra sprawa :))

darius
26-02-09, 10:04
Zakup u dilera "Strzałkowski Radom" 2,2 Sport wyprzedaż rocznkia 2008.
Dodatki dilera:
- czujniki cofania Amervox,
- nakrętki zabezpieczające do kół,
- listwy boczne,
- mata bagażnika,
- dywaniki gumowe.
Dodatkowo promocja Hondy; ubezpieczenie, opony zimowe i upust 5000 zł.
Obsługa salonu poniżej sredniej.

hs2
26-02-09, 19:05
Ja kupowałem w salonie Gregor - Elbląg

Obsługa - jak dla mnie w pełni zadowalająca, taka powinna byś w każdym salonie, telefonicznie dobry kontakt, przy odbiorze wszystkie funkcje samochodu opisano, poinformowano o działaniach w razie awarii oraz o tym co przysługuje mi w gwarancji, ogólnie bardzo dobrze wszystko opisano.

Przy odbiorze auta dodano mi jeszcze miły gratis :)

W ramach zakupu dostałem także jedną usługę w aso - mianowicie moja poprzednia honda miała problem o czym tylko wspomniałem przy okazji oddawania dokumentów do rejestracji nowego auta - zaproponowano mi bezpłatnie diagnozę co nawaliło, zdiagnozowano że to aparat zapłonowy, wymieniłem na nowy i śmiga aż miło:)

carno
12-10-09, 19:11
No to i ja się pochwalę co udało mi się wynegocjować... :p
...przed zakupem odwiedziłem kilka salonów w okolicy, tj. "Dumnicki" w Bytomiu, "Ha-Mol" - Gliwice, "Kemag" - Bielsko Biała, "Kucza" w Rybniku i "JKK" oraz "Autokopex" w Katowicach.
Najwięcej dało się wynegocjować właśnie w "Autokopex", jak najbardziej polecam! obsługa klienta na jak najwyższym poziomie, nie to co pozostałe salony wyżej wymienione. No może jeszcze "JKK" jest oki pod tym względem ale oferta zdecydowanie atrakcyjniejsza w Autokopexie.
Odradzam salon "Dumnicki", nie można było pogadać normalnie i jeszcze koleś łaskę robił.

Tak więc:
Honda Civic 1.8 - Sport 2009 (Polished Metal Metallic)
- ubezpieczenie OC/AC/NW w PZU
- zimówki Pirelli SottoZero 205/55R16 91 H
- do tego felgi 16'', najnowszy model ATT680C
- grill z Type S
- aluminiowy korek wlewu paliwa
- podświetlenie podłogi
- dywaniki gumowe przód i tył
- (z powrotem grill standard i korek wlewu paliwa)

oczywiście zimówki założone i wyważone na alumach :)
za wszytko 71 900 zł

dziś podjechałem jeszcze do salonu i wysępiłem z akcesoriów tacę do bagażnika :D
jeszcze przydały by mi się nakrętki zabezpieczające na koła ale wcześniej mogłem przy negocjacjach... jakoś mi umknęło :P
Ogólnie polecam

zyga502
12-10-09, 19:37
muszę Ci przyznać ,że wyciągnąłeś sporo od nich,gratki gratisów no i auta,a ostatnio tv gadała ,że nowe auta się sprzedają tak dobrze ,że już,nie będzie jakiś wielkich rabatów i gratisowania

4gotten
12-10-09, 19:49
muszę Ci przyznać ,że wyciągnąłeś sporo od nich,gratki gratisów no i auta,a ostatnio tv gadała ,że nowe auta się sprzedają tak dobrze ,że już,nie będzie jakiś wielkich rabatów i gratisowania

telewizja kłamie :)

kvas
12-10-09, 22:03
Zakup u dilera "Strzałkowski Radom" 2,2 Sport wyprzedaż rocznkia 2008.
Dodatki dilera:
- czujniki cofania Amervox,
- nakrętki zabezpieczające do kół,
- listwy boczne,
- mata bagażnika,
- dywaniki gumowe.
Dodatkowo promocja Hondy; ubezpieczenie, opony zimowe i upust 5000 zł.
Obsługa salonu poniżej sredniej.

Ja też tu kupowałem, ale obsługa była na najwyższym poziomie (pani Ewa).Pozdro.

conner001
13-10-09, 09:52
Gratuluję sporo udało Ci się wyciagnąć. Tylko jest jedne ale jeżeli chodzi o JKK i Autokopex. Nie polecam serwisować tam samochodu. Nie dość że drogo to jeszcze niekompetencja (w Autokopeksie 4 ludzi musiało wymieniać zarówkę. Taki mieli z tym taki problem że robili to 40 min i jeszcze jak się póxniej okazało umocowali ją na odwrót!!!!!!!)

arkadiusz29
13-10-09, 12:21
conner001 Gdzie serwisujesz autko???I tak w temacie ja narazie wynegocjowalem zimówki i ubezpieczenie tyle ,ze do ctr'ki.Z reszta bedzie trudno,auto tylko na zamówienie i mało gratisów(ponoć niewiele da sie do ctr'ek wyrwać???)

carno
13-10-09, 13:48
conner001 Gdzie serwisujesz autko???I tak w temacie ja narazie wynegocjowalem zimówki i ubezpieczenie tyle ,ze do ctr'ki.Z reszta bedzie trudno,auto tylko na zamówienie i mało gratisów(ponoć niewiele da sie do ctr'ek wyrwać???)

Nic nie udało ci sie wynegocjować :p
To co piszesz to daje Honda, luknij na główna ich stronkę
co do CTR to identyczna sprawa co do wszystkich benzynowych Haniek 5D i Type-S

Rabat 4000 PLN*
Ubezpieczenie gratis
Opony zimowe gratis
Ogólnie teraz musisz negocjować kto jako Salon da więcej gratisów, tych powyższych nie bierz pod uwagę :)
Patrząc na to co ja wyrwałem to im większy Salon, większa renoma tym więcej salon może sobie pozwolić na dodatki :)
Logiczne również iż salon w dużym mieście który sprzedaje znacznie więcej samochodów niż te w mniejszych aglomeracjach to ten może sobie pozwolić na większe upusty. Na wstępie zaproponowano mi od ceny po rabacie tej z hondy która jest od lipca jeszcze dodatkowo - 2tyś.

arkadiusz29
13-10-09, 16:43
To co wypisałeś jest na rocznik 2009.Ja odbieram auto w lutym 2010 i z tego rocznika bedzie samochód.No i na dzieńdobry usłyszałem ze na limitowana wersje nie ma upustów.To samo tyczy sie opon i ubezpieczenia no ale to udało sie dostać;).Zobaczymy jak bedzie przy sfinalizowaniu,myśle ze jeszcze coś wyciągne.Pozdrawiam

conner001
13-10-09, 17:41
to juz moja druga hania. Byłem w czterech ASO 2Katowice, Bytom i Ruda Śląska. Katowic nie polecam bo wiecej zepsują niż zrobią. Bytom jest nawet nawet. Ale najbardziej odpoiwada mi Ruda. Niepozorny salon ale mechanik zna sie na rzeczy.

arkadiusz29
13-10-09, 19:51
Dobrze wiedzieć za niedługo sie przyda :);)

radzikus
25-10-09, 12:56
Polecam Wyszomirskiego z Siedlec- zejdą z ceny chyba najbardziej w mazowieckim a w dodatku fachowa i miła obsługa.

PS; kupiłem u nich dwie hanie wiec wiem o czym mówie.

Holman
28-10-09, 22:18
No zamiast kupic w Warszawie czasem mozna sie przejechac np. do Siedlec lub innego mniejszego miasta po sasiedfzku bo faktycznie majac mniejszy rynek faktycznie potrafia dodac wiecej bonusow. Wyszomirski AFAIK z pierwszej reki jest OK, staraja sie.

bebebe
29-10-09, 23:14
Jaki model wybrac .... jaka różnica jest pomiędzy comfortem a wersją sport ... z góry dziękuje i pozd.:)

bart97
29-10-09, 23:32
Warszawa Honda Autoplaza
1.8 5d executive rok 2009

Udalo sie wynegocjowac rabat 3%: cena po rabacie 74500 PLN

Dodatkowo ubezpieczenie i opony zimowe to obecna promocja Hondy...

Jakosc obslugi ok - milo, sympatycznie, rzeczowo aczkolwiek dosc chlodno, poprobuje w innych salonach

radzikus
30-10-09, 00:01
Warszawa Honda Autoplaza
1.8 5d executive rok 2009

Udalo sie wynegocjowac rabat 3%: cena po rabacie 74500 PLN

Dodatkowo ubezpieczenie i opony zimowe to obecna promocja Hondy...

Jakosc obslugi ok - milo, sympatycznie, rzeczowo aczkolwiek dosc chlodno, poprobuje w innych salonach

Przejedź się a przynajmniej spróbuj zadzwonić do salonu Hondy w Siedlcach- dadzą i 4% upustu ;)
Naprawdę polecam.


PS; w razie czego gdybyś skorzystał z propozycji to wal bezpośrednio do kierowniczki salonu PAni Ewy.

bart97
30-10-09, 14:24
Dzieki za info, dzownilem bo niestety dzis osobiscie nie moglem sie pofatygowac do Siedlec, czekam wlasnie na odpowiedz...

AutoPlaza odpadla z konkursu powiedzieli, ze wiecej dac nie moga :( szkoda ladny salon, mili ludzie, obsluga naprawde OK...

W AutoWolin zaproponowano mi dodatkowo:
dywaniki welurowe, boczne listwy ochronne, mate do bagaznika...
ewentualnie druga opcja bez rabatu: zestaw ospojlerowania przod, tyl, boki...
Zobaczymy co zaoferują Siedlce
Pozdrawiam

pawellapot
17-12-09, 23:35
To i ja się przyłączę do dyskusji. :) Tydzień temu odebrałem Civica 1.8 5D w wersji Sport. Salon D&D we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej. Bardzo fachowa, uprzejma i rzeczowa obsługa. Reagowali natychmiast na wszelkie prośby i pytania. Polecam ten salon. Skorzystałem z wyprzedaży rocznika. W ramach promocji otrzymałem rzeczony już rabat, koła zimowe i pełen pakiet ubezpieczenia. Oprócz tego otrzymałem:
- matę bagażnika
- dywaniki welurowe w wersji "lux" (przód i tył)
- dywaniki gumowe (przód i tył)
- bagażnik dachowy Thule (poprosiłem, aby nie montowali od razu - kiedy bagażnik będzie potrzebny, mogę do nich podjechać i zamontują)
- uchwyt na 6 par nart Thule Xtender (najwyższy model w ofercie Thule)
- breloczek (sprzedawca proponował jeszcze jeden, ale jeden mi w zupełności wystarczył)

Dodatkowo nabyłem jeszcze breloczek Honda Racing, będąc przejazdem obok salonu Hondy w Mirkowie. :)

jegor159
06-07-10, 23:39
No to i ja:) również tydzień temu odebrałem Sporta 1.8 5D. Salon aries motor w warszawie. Dostałem gratis:
-dywaniki gumowe
-dywaniki welurowe
-tackę bagażnika
-lusterko fotochromatyczne
-sportowy grill

jestem zadowolony:)

leonik
07-07-10, 20:50
sportowy grill ?? co to ?? :D

TeeS1975
08-07-10, 00:37
może ten ładny od TypeS

Vincentus
14-07-10, 23:00
Dostałem gratis:
-dywaniki gumowe
-dywaniki welurowe
-tackę bagażnika
-lusterko fotochromatyczne


Te lusterka nadaja sie tez do sedana tzn czy sa takie same ?

kooba1
16-07-10, 16:13
Ja do swojego Civica dostałem gratis:
- felgi aluminiowe ENZO
- śruby zabezpieczające do felg
- opony zimowe na stalowych felgach
- autoalarm
- dywaniki
no i jeszcze zniżkę 400 zł na czujniki cofania :)