PDA

Zobacz pełną wersję : Ruszają mi się drzwi w czasie jazdy...

[H] Dylu [H]
10-07-07, 15:53
Chodzi o EJ9 3D.

Drzwi nie maja luzów na zawiasach, domykają się idealnie od delikatnego popchnięcia, nic nie cieknie, nic nie szumi i nie gwiżdże w czasie jazdy, a jednak jak się wsadzi paluch w szparę nad szybą u góry miedzy zamkniętymi drzwiami a nadwoziem to czuć, że ewidentnie się bujają na nierównościach...

Dodam, że te od pasażera bujają się mocniej...

czy takie zachowanie jest normalne ??

kozik555
10-07-07, 16:17
To ja sie podczepie do tematu bo mam opadniete drzwi na zawiasach i co zrobic zeby to naprawic bo troche sie ciezko zamykają tego bolca co zamek na niego zachodzi nie chce obnizaz bo wtedy by sie listwy na dzwiach nie zgrały ze sobą.

west
10-07-07, 19:36
W moim przypadku (autko po dzwonku w przeszlosci) ma rowniez obwieszone delikatnie drzwi kierowcy. Podczas jazdy przy zwiekszonej predkosci gwizdze i swiszczy :/ oraz na nierownosciach slychac, jak pracuja.

Co zrobic, czy w ogole sie da to poprawic?

olo12
10-07-07, 20:14
Witam
do [H] Dylu [H] ja jak jade to slucham muzy, gadam ze znajomymi a nie wsadzam paluchow pomiedzy uszczelki :bicie: a tak patrzac na zdrowy rozsadek to pewnie cala karoseria pracuje. Jak nic niegwizdze, niecieknie i sie nie psuje to ja bym dal sobie spokoj na razie. Mi sie buja fotel pasazera a wszystko jest idealnie dokrecone, zrobione i tak ten typ ma. Wiec to chyba normalne :)

tomiek
10-07-07, 22:45
To ja sie podczepie do tematu bo mam opadniete drzwi na zawiasach i co zrobic zeby to naprawic bo troche sie ciezko zamykają tego bolca co zamek na niego zachodzi nie chce obnizaz bo wtedy by sie listwy na dzwiach nie zgrały ze sobą.
Było! :szukaj:

[H] Dylu [H]
10-07-07, 22:51
Witam
do [H] Dylu [H] ja jak jade to slucham muzy, gadam ze znajomymi a nie wsadzam paluchow pomiedzy uszczelki :bicie: a tak patrzac na zdrowy rozsadek to pewnie cala karoseria pracuje. Jak nic niegwizdze, niecieknie i sie nie psuje to ja bym dal sobie spokoj na razie. Mi sie buja fotel pasazera a wszystko jest idealnie dokrecone, zrobione i tak ten typ ma. Wiec to chyba normalne :)
coż za profesjonalna odpowiedź :/