PDA

Zobacz pełną wersję : Malowanie, Czarna Baza z Lakierem czy Akryl z Połyskiem???



ficek666
11-04-12, 09:38
A wiec tak w ostatnim miesiącu remontowałem swojego Civica i decyzja jaka zapadła to malowanie auta i pojawia się jeszcze jedno pytanie, jak to pomalować czarna Baza z Lakierem czy akryl z połyskiem?:confused: Myślę ze lepiej byłoby pomalować autko baza z lakierem ale to wiąże się tez z kosztami malowanie akrylem jest o polowe tańsze. Jak ten akryl wygląda na samochodzie jak z nim jest w trakcie eksploatacji czy różnica miedzy tym a tym jest duża proszę o pomoc i o podesłanie jakiś zdjęć:)

sivybil
11-04-12, 09:57
Witam. zdjęć nie mam ale powiem Ci jak to wszystko wygląda. Baza plus klar to trwalszy i lepszy sposób malowania. Jest droższy ale tak jak mówię lepszy. Akrylu już praktycznie się nie stosuje (no chyba że ktoś maluje busa albo traktor:) ) Akryl płowieje poprzez promienie słoneczne deszcz itd. Inaczej się o niego dba. Jeśli widziałeś kiedyś na ulicy auto czerwone które bardziej wyglądało jak pomarańczowe lub ta czerwień była jakby "pastelowa, wypłowiała" to to właśnie był akryl. Osobiście nie polecam malowania civica akrylem. Pomimo większych kosztów maluj baza plus klar będziesz na pewno zadowolony z efektu. W razie pytań odnośnie malowania wal na priv. Pozdrawiam