PDA

Zobacz pełną wersję : odbłysnik z lampy angielskiej czy da się zmienic na normalny?



pablo12
06-04-12, 16:34
hey mam pytanie czy ktoś już wymieniał odbłyśniki w lampach ej9 z wersji angielskiej na nasza polską czy da sie to jakoś zamienic wymieniajac tylko środki czy całe lampy są po prostu angielskie i nic nie da się zrobić??/
bo mam zagwostkę po ostatnim ustawieniu swiateł wyszło że jednak jedna to angielska lampa i daje na środek drogi zamiast pobocza

kazik2_h9w3
06-04-12, 19:15
Kiedyś z kimś gadałem i ponoć przełożył odbłyśnik z europy do anglika czy tam coś i było OK
Ale sam na własnej skórze nie testowałem

krzyzak88
06-04-12, 20:50
Da sie, klosze są takie same w obu wersjach, zmieniasz odblysnik i masz teoretycznie przystosowane do ruchu prawostronnego...pisze teoretycznie poniewaz na kloszu masz dalej E11 a jest to homologacja na Wlk. Brytanie.

Chipsy2
06-04-12, 21:32
jeśli masz OEM lampy a nie jakieś cuda to zmień lampę a nie cuduj bo trafisz na wnikliwego policjanta albo diagnostę i ci zabierze dowód za lampę z homologację która nie ma dopuszczenia na rynek europejski a co się napracujesz przy tej kombinacji będzie twoje :)