PDA

Zobacz pełną wersję : PODUSZKI SILNIKA



tomek
28-06-07, 22:33
Czy wizualnie można stwierdzić uszkodzenie poduszek silnika? Patrząc od przodu na silnik, wydaje mi się że troszkę pęknięta jest ta na dole po prawej - jakie mogą być objawy jej uszkodzenia?
chciałem sprawdzić poduszkę tą pod skrzynią ale nic nie widać - cza ja wyjąc żeby stwierdzić uszkodzenie (przymierzam się do tego) :/

misiek1980
29-06-07, 00:15
tak jak uruchomisz auto to silnik ci bedzie napirdylal w rózne strony poduszki skrzyni jak sa juz fet bekniete to bedzie ci wajcha zmiany biegow latac zamienników nie ma tylko orginały sredni koszt jednej to ok 250 pln jak jest tylko lekko peknieta to szkoda kasy na wymiane

tomek
29-06-07, 08:57
dzięki za radę :piwo:

poohcik
29-06-07, 12:15
zamienników nie ma tylko orginały sredni koszt jednej to ok 250 pln
Ja ostatnio wymieniłem tą przy skrzyni. Oryginalna, kosztowała 120, wymieniałem u speców w Międzylesiu (pozdrawiam :) ).
A jej stan można spokojnie sprawdzic "na oko" tylko trzeba wejśc pod auto.

tomek
29-06-07, 19:07
poohcik, --- no byłem pod autem i tak patrzyłem i nie za bardzo idzie ją pooglądać bo trochę jest schowana a z tego co widać to za mało by coś powiedzieć - chyba ją po prostu :/ wykręcę i na warsztacie pooglądam :/

[ Dodano: Nie 01 Lip, 2007 ]
wczoraj pooglądałem wszystkie i ta przy skrzyni wygląda ok, natomiast lewa dolna(po wymontowaniu) trochę makabrycznie tak więc czekam na nową i wymieniam. Ale zastanawiam się czy jeśli ta lewa dolna jest kaput to czy na pewno pozostałe są dobre, hmm będzie cza chyba wszystkie po kolei pooglądać na warsztacie :/