PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi przednie od pasażera jak rozkęcić ?? Prosze o pomoc .



kamil32123
27-06-07, 21:19
Witam mam taki dosyć głupi problem :/ a wiec popsuł mi sie centralny zamek tkz nie otwiera i nie zamyka drzwi od strony pasażera (z przodu). Z chęcią bym to naprawił i nie płacił za naprawę ale mam problem z rozkręceniem drzwi wydaje mi się ze wszystkie śrubki odkręciłem ale panel na drzwiach dalej sie trzyma ;/ Czy może mi ktoś pomóc ? Tylko nie piszcie komety typu użyj opcji :szukaj: noobie ip bo spamujecie tym a nie pomagacie. Moj samochód to honda civic sedan 1.4 97r z góry dzieki

piotrstrojek
28-06-07, 09:31
Mam inną furę ale zasada raczej ta sama, otóż boczek oprócz śrub trzyma się również na kołkach. Po odkręceniu śrubek złap boczek od dołu lub z innej dowolnej strony i szarpnij dość energicznie do siebie (ale bez przesady) a potem lekko do góry i powinien zejść. Rób to wszystko na opuszczonej szybie - będzie nieco łatwiej. Jeśli drzwi nigdy nie były rozbierane to boczek się będzie trzymał bardzo mocno... więc uważaj żeby nie połamać kołków bo potem będziesz miał kłopot z mocowaniem :P

Acha upewnij się na 100% czy wszystkie śruby odkręcone... tak to się przedstawia u nas w V gen: http://dagg3r.republika.pl/tapicerka_drzwi.htm BYĆ MOŻE u Ciebie jest tak samo...

kamil32123
28-06-07, 10:13
Thx mam nadziej ze mi sie uda w sobotę postaram sie to naprawić thx

[ Dodano: Czw 28 Cze, 2007 ]
hmm taki mały problem u mnie niema elektrycznych szyb i nie wiem czy nie będzie z tym problemu

Efyr
28-06-07, 11:13
Ściągnij sobie manuala. Tam znajdziesz rozrysowane te mocowania, gdzie się znajdują i jak ściągać.
Link do manuala znajdziesz na forum