PDA

Zobacz pełną wersję : Angel eyes problem;/



TheWitcher
19-03-12, 19:36
Witam zakupiłem jakiś czas temu takie lampy i po przesiadce z org świeciły lepiej. Ale.. tu zaczyna się problem lepiej tylko trochę. Z tego względu że gdy mijania świecą to każda żarówka się świeci a gdy długie to tylko te od długich. Napięcie idzie to samo więc podejrzewam że te które idzie na mijania rozchodzi się na mijania i długie i wtedy świeca wszystkie 4 ;/ Co zmniejsza intensywność świecenia. Jak to przestawić?
Czy ktoś z użytkowników miał taki problem z angelsami ?

Czy to wynika że gdy świeca w org to jest jedna żarówka z dwoma palnikami ? Już sam nie wiem...

pawciob80
19-03-12, 20:08
wyrzuć je na śmietnik i wróć do OEM

tomekjzg
19-03-12, 22:15
wszystkie Engele tak mają jest na to sposób kup przejściówkę która łączy obie żarówki albo ,,wyrzuć je na śmietnik i wróć do OEM,,

Dissnej
19-03-12, 23:03
wyrzuć je na śmietnik i wróć do OEM
Popieram.

maniekdoniu
20-03-12, 22:06
ja mam clear black wczesniej mialem seryjne i mam ten sam problem z tym swieceniem jak przelaczam na dlugie to w momecie przejscia jak przytrzymam palcem to swieca dobrze a juz jak sa przeloaczone to nagle jakby przygasaja i swica jakos do dupy co to jest?

Budziniak
20-03-12, 22:13
co to jest?
Mada in China !!!

maniekdoniu
20-03-12, 22:39
moze i jest made in china ale chcialbym ci powiedziec ze w orginalnych przed przekladka bylo to samo

subbug
21-03-12, 09:41
moze i jest made in china ale chcialbym ci powiedziec ze w orginalnych przed przekladka bylo to samo
To nie byłeś świadom tego że przy "mrugnięciu" - czyli przytrzymaniu wajchy do siebie światła świecą mocniej?
światła mijania - 1 włókno; wajcha przytrzymana do siebie -2 włókna; długie 1 włókno (sąsiednie) żarówki.

TheWitcher
26-03-12, 08:50
hehe wróc do oem... to daj mi takie które będą świeciły jak nówki i nie będą kosztowały 300 zł :O

Kupiłem już oem inne i świeciły.. trochę lepiej niż stare ;/
Zdarzyła się okazja tanio angelsy kupić to czemu nie trochę młodsze :P

A gdzie takich przejściówek szukać??

kjmuszek
26-03-12, 09:24
Panowie nawet w oem lampach jak załączacie światła drogowe to mijania gasną, tylko jak przytrzymasz "wajchę" to świecą się oba na raz. Tak jest w każdym seryjnym cifie.

TheWitcher
26-03-12, 12:16
Dobra konkretne pytanie zatem jak zrobić by świeciły tylko jedne?
Gmerać w przełączniku w kierownicy czy przejściówkę? jak ktoś wie jak to zrobić to niech da znać. Jesli nie no comment