PDA

Zobacz pełną wersję : Otwieranie drzwi z pilota(Nie centralny)



nikusnh
13-03-12, 19:01
Witam wszystkich jestem na kupnie civic coupe 96-00 i pytanie chciałem zamontować tutaj vertical doors i odrazu żeby drzwi dosłownie otwierały sie z pilota. Nie chodzi mi tutaj o centralny zamek. I chciał bym sie zapytać czy ktoś już robił w swoim autku coś takiego i mogł by mi przybliżyć jak to można zrobić i odrazu jaki jest koszt.

rooter666
13-03-12, 19:34
wieśniaczeniu Hond mówimy zdecydowane NIE ;)

jacek_bp
15-03-12, 08:57
Kup sobie WV i w nim zakładaj takie drzwi. Honda nie zasłużyła sobie na traktowanie.

BartekR
15-03-12, 12:38
Macie razcje, takie cos to wiocha. Ale dla mnie dobre rozwiazanie to otwieranie tylnej klapy w ej9, na pilota. Wkurza mnie jak ciagne kupe zakupow i musze jeszcze molestowac sie z klamka wewnatrz samochodu zeby otworzyc bagazor.......

wojtas0010
15-03-12, 14:03
Macie razcje, takie cos to wiocha. Ale dla mnie dobre rozwiazanie to otwieranie tylnej klapy w ej9, na pilota.
To chcesz drzwi czy bagaznik otwierany z pilota?

Kriss91
15-03-12, 14:20
wojtas0010 polecam przeczytać temat jeszcze raz :)

nikusnh - na tym forum na pewno nie znajdziesz nikogo kto montował coś takiego u siebie (całe szczęście :p). Posłuchaj kolegów, szkoda Hondy i pieniędzy na taki "bajer".
A motyw z otwieranym bagażnikiem z pilota mi się podoba :) Gdzieś na forum było chyba opisane jak to zrobić.