PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwnie odpala



Kirk01
24-02-12, 14:13
Mam cos ostatnio problem z odpalaniem swojej hani coupe d15b7. Zdarza sie to bardzo zadko ale zdarza a dzis juz 2 razy. Po trzech dniach postoju wsiadlem i chcialem odpalic i odpalil z takim zgrzytnieciem jak na filmiku ale odpalil. Zajechalem do sklepu nie bylo mnie 20 min i juz mialem problem z odpaleniem a mianowicie przekrecam kluczyk a tu jakby chcial odpalic ale nie mogl tak go telepotalo.Ale po kilku probach odpalil. Paliwo leje na shelu 95 wiec chyba nie o to chodzi bo potem jezdzi normalnie i bez zarzutu, nie traci mocy nie pali sie zaden check.Aku ma rok napiecie ok. Jak by go przy odpaleniu cos blokowalo dlawilo.Nie mam pojecia moze to to ze byly te mrozy i teraz jest wilgotno?

tu filmik jak odpala:
http://www.youtube.com/watch?v=htZP76QWutM&feature=youtu.be

Van_Dal
24-02-12, 20:37
zrób jakiś dokłdaniejszy filmik ;] na tym mało co słychać
z wciśniętym sprzęgłem to samo ?? też tak zgrzyta ??

jak możesz to odepnij paski od pompy wspomagania ;]

Kirk01
24-02-12, 22:07
z nacisnietym i puszczonym to samo

teraz poszedlem i odpala elegancko, nie wiem co jest grane

a w jakim celu odpinac te paski?

Van_Dal
24-02-12, 22:40
sprawdzic czy czasem łożysko albo pompa wspomagania nie sa do dupy ;]
a dzieje sieto tylko w mrozy ?

Kirk01
25-02-12, 08:29
no teraz mrozow nie ma:)wczoraj bylo 9 stopni na plusie:)w polodnie mial problemu a wieczorem juz normalnie odpalal

vnv_nation
25-02-12, 09:01
Masakra ale rady..ludzie jak o czyms nie macie pojecia to siedziec cicho bo jeszcze ktos tych waszych debilnych rad poslucha :/ co ma sprzeglo do odpalania? Glowa az boli jak sie to czyta..
Kolego rozbierz na poczatek kopulke zobacz w jakim jest stanie albo najlepiej wymien razem z palcem.

Kirk01
25-02-12, 09:08
ooo:) tez o tym myslalem ze moze wilgoc jakas w srodku jest:) Na ile procent jestes pewny ze to moze byc to?

vnv_nation
25-02-12, 09:12
Na odleglosc nikt do konca ci nie pomoze. Skocz do auta i sprawdz to, pare srubek masz do odkrecenia i bedziesz pewny czy to wina tego.

Kirk01
25-02-12, 09:15
powiedz mi jak to sprawdzic?

vnv_nation
25-02-12, 09:28
Przeszukaj forum bylo milion razy..a jak sobie nie poradzisz z odkreceniem 3 srubek to pozostaje wycieczka do mechanika.

Kirk01
25-02-12, 09:33
srubki odkrece:)dzieki dam znac jutro co i jak

RRa
25-02-12, 10:53
u mnie jak tak paliła to się okazało, że pod kopułką jest miazga. Palec cała plastikową osłonkę w środku zmielił bo się jedna małą śrubka upier i palec się wysunął... Aż dziw, że działa do teraz...