PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry serwis/Kraków



boro6
13-06-07, 20:52
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem Civica z automatyczną skrzynią biegów. Chciałbym na początek powymieniać wszystkie płyny, filtry i rozrząd. W związku z tym mam pytanie: czy moglibyście polecić dobry warsztat w Krakowie specjalizujący się w Hondzie oraz jakiś sprawdzony sklep internetowy gdzie można zakupić części do Hondzi po w miarę korzystnych cenach?
Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

skolopendra
13-06-07, 22:02
jedz do aso wielickar
a rozrząd kup na allegro :d

boro6
14-06-07, 07:53
ASO = koszty x 2 pewnie...
A jakieś sprawdzone sklepy internetowe z częściami do Hondy?

Respev
14-06-07, 13:37
ASO = koszty x 2 pewnie...
Akurat Wielicar nie jest drogi. Słyszałem opinię, że robią chyba najsolidniej wszystko w całym Krakowie :)

bolek2020
08-07-07, 15:17
Witam ostatnio kupiłem rozrząd na Zakopiańskiej w JC za niecałe 130 zł. Pasek mitsuboshi+ napinacz NSK na alegro widzialem to samo za 115 , po doliczeniu kosztów przesyłki nie wiem czy sie opłaca jeśli ktoś jest z krakowa lub okolic. pozdrawiam

huami
17-09-07, 23:57
witaj,

czy mógłbyś napisać gdzie w końcu wymieniłeś rozrząd?
Musze zrobić to samo i zastanawiam się gdzie.

pozdrawiam

foxtom
21-02-14, 09:36
Jakis uczciwy warsztat w Krakowie może ktoś polecić ?
Ostatnio oddałem samochód do zamiar garage -> wymiana mostka w alternatorze, wyjechałem z uszkodzoną poduszką silnika(chyba podmieniona ) skwierczącym zawieszeniem, i źle zamontowanym przewodem który ocierał o pasek wieloklinowy dobrze że zauważyłem i przyczepiłem na zaczepie.

Seba27
21-02-14, 10:05
Jakis uczciwy warsztat w Krakowie może ktoś polecić ?
Ostatnio oddałem samochód do zamiar garage -> wymiana mostka w alternatorze, wyjechałem z uszkodzoną poduszką silnika(chyba podmieniona ) skwierczącym zawieszeniem, i źle zamontowanym przewodem który ocierał o pasek wieloklinowy dobrze że zauważyłem i przyczepiłem na zaczepie.

Cafe Garage - 795 062 425
ul. Ksiecia Józefa 255, Kraków, Poland

yautja
21-02-14, 11:08
ASO Kokotów ;)
http://hondateam.pl/kontakt.php
Rozrząd w Haparts.pl

kubson012
28-02-14, 18:58
Też polecam ASO Kokotów. 100km tam jechałem na remont i kilka innych rzeczy bardzo solidnie i niedrogo.