PDA

Zobacz pełną wersję : wskaznik paliwa glupieje



szymon1777
02-06-05, 14:27
niemam pojecia co sie dzieje z moim wskaznikiem paliwa szczegolnie jak jest malo paliwa to zaczyna glupiec i raz jest malo a raz wiecej co jest z nim nie tak? civic 6g

boomer
02-06-05, 14:51
Zalezy jak malo jak wiecej. Wskazniki z wlasnej autopsji w japonczykach nie sa zbyt dokladne. PRzy ostrym ruszaniu, hamowaniu, skrecaniu mi przy malej ilosci paliwa wskaznik raz idzie do gory raz w dol. Po prostu benzynka przelewa sie w baku i plywak ciut glupieje

Rikoo
02-06-05, 14:54
Ja mam zawsze pelny bak jak zostawie hondk na postojowkach na kilka minut ale juz sie od teg przyzwyczailem wiec luz

JAPAN
02-06-05, 14:55
Hehe,tez tak mam.Wyjechalem raz w małą traske,paliwka miałem mniej niz pól baku i po przejechaniu ok 60km wskazówka powoli sobie rosła :D
Ech,żeby było tak zawsze... :lol:
Pozdro

boomer
02-06-05, 14:57
Ja mam zawsze pelny bak jak zostawie hondk na postojowkach na kilka minut
Wow :)


Hehe,tez tak mam.Wyjechalem raz w małą traske,paliwka miałem mniej niz pól baku i po przejechaniu ok 60km wskazówka powoli sobie rosła
To u mnie tak nie ma. Jak mi zostaje w baku jakies 15l (przy 10l zapala mi sie rezerwa na ogol) to przy szybszej jezdzie wraz z ubywem paliwa wskaznik coraz bardziej sie rusza ale to nie sa ruchy ze skacze mi na polowe a potem wraca do prawidziwego poziomu.

prz3mo
02-06-05, 18:00
Wskazniki z wlasnej autopsji w japonczykach nie sa zbyt dokladne.

Tu musze stanac w obronie Mazd. Jako drugie auto uzytkuje 323F i wskaznik poziomu paliwa jest tam naprawde extra dokladny.

cake84
02-06-05, 19:10
U mnie przy ruszaniu wskazówka spada w dół a przy gwałtownym hamowaniu rośnie . Szkoda ze nie jest na odwrót...

Skydiverek
02-06-05, 20:55
U mnie za to schodzi równo do 0 ale jak juz dojdzie to ma przez kilkadziesiat kilometrow podrygi do gory (resztki paliwa przelewaja sie w zbirniku)...i to jest znak ze trzeba gdzies zajechac...ale nigdy nie tankuje do pełna, bo jak raz zatankowałem to pozniej zapomniałem jak sie otwiera korek wlewu paliwa bo oprożnianie zbiornika trwało bardzo długo...ale to urok tego silnika :)

prz3mo
02-06-05, 22:17
[quote="Skydiverek"oprożnianie zbiornika trwało bardzo długo...ale to urok tego silnika :)[/quote]

no, zazdroszcze silnika, V-TEC E jest bardzo ekonomiczny..

Pati
02-06-05, 22:19
u mnie tez przy koncu baku wskazówka sobie pływa góra/dół. dobry sygnał by dolać siuwaksu...