PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy poszukiwana chłodnica



x-goryl
02-06-07, 16:20
Witam wszystkich,

Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Civic Coupe 1,5 95r. i mam wielki problem zrobiła mi sie dziura w chłodnicy. Dziennie dolewam ok 1,5 l wody i wydaje mi sie ze nie ma sensu tego kleić, ale za wszelkie sugestie bede bardzo widzeczny. Jeśli ktoś ma jakieś info odnośnie części używanych do japończyków w okolicy Krakowa, czekam na odp.

Pozdrawiam

mozes
02-06-07, 17:01
Ja bym używki nie brał podobno chłodnice hondy nie należą do najlepszych a pozatym między używką a nową pewnie nie ma wielkiej różnicy w cenie. Nowa kosztuje coś około 240 pln. na POLCAR - sklep

pawel_malik
02-06-07, 17:09
Ja kupiłem noweczke niedawno na allegro i śmigam aż milo...cena 170zl +15zl przesulka..:) pozdrawiam

mcezi79
02-06-07, 17:32
Kupuj nówke, ja śmigam na zamienniku już 3 miesiąc i wszystko ma się jak należy, zaplacilem 199 zeta w sklepie, zdarlem naklejke made in Taiwan i jest ok! :aloha:
Aha i zwróć uwage przy kupnie na mocowanie wentylatora przy dolnej części chlodnicy!!! Moja minimalnie się różnila od oryginalu, ale jest to do ogarnięcia.

Lcfr
03-06-07, 10:38
temat wałkowany kilka razy - wystarczy poszukac.
ogólnie ludziska skłaniaja sie w stroną nowego zamiennika poniewaz maja pewnosc dobrej jakosci (koyo i jakas jasze firma)
róznica cenowa nie jest duza a nowy produkt ma gwarancje...