PDA

Zobacz pełną wersję : Klimatyzacja - napelnienie freonem



Miedzio
30-05-07, 11:18
Witam

Mam klime w swoim civiku, ktora nie zalacza sie po wlaczeniu. Na 90% jest to zbyt mala ilosc srodka w ukladzie. Niestety okazuje sie, ze jest wielki problem z napelnieniem :/ Dowiedzialem sie, ze moj uklad klimatyzacji jest jeszcze napelniany freonem - a takim nie mozna juz podobno napelniac od 5ciu lat - i jak na razie zaden serwis klimatyzacji nie chcial podjac sie napelnienia mojego ukladu... Stad moje pytanie, czy nie wiecie gdzie na Dolnym Slasku (najlepiej chyba Wroclaw) mozna cos takiego zrobic?

PS. Na razie dostalem taka wskazowke, zeby szukac serwisu AGD, ktory posiada freon i sie tego podejmie...

mighty
30-05-07, 11:45
ja napełniałem swoją w firmie któa zaklada i serwisuje klimatyzacje (nie samochodowe). skoro u mnie nie bylo problemu to w legnicy też nie powinno być :]

Miedzio
30-05-07, 14:49
Ok, dzieki za info, bo to jest jakis trop :) Zadzwonilem u siebie do firmy ogolnie zajmujacej sie klimatyzacjami (nie typowo samochodowymi) i rzeczywisnie nie odeslali mnie z kwitkiem, ale kaza sie umawiac dopiero w przyszlym tygodniu... szukam dalej moze gdzies szybciej to zalatwie.

[ Dodano: Pią 01 Cze, 2007 ]
Ok, udalo sie :) Znalazlem goscia, ktory napelnia jeszcze takie uklady w okolicy Legnicy. Wszystko juz ladnie smiga. Gdyby ktos kiedys potrzebowal namiarow na tego czlowieka, to zapraszam na priv.