PDA

Zobacz pełn± wersję : podloga bagaznika ej9



xante
03-01-12, 19:55
witam. zakupiłem moja ej9 już jaki¶ czas temu. okazało się ze nie ma w bagażniku "dykty", "deski" czy jak to się tam nazywa ;e do tej pory nigdzie nie mogę znalesc takiej która będzie pasowała. Rozmawiałem przez telefon z jakim¶ handlarzem który rozbiera te samochody i ku mojemu zdziwieniu powiedział mi ze ma taka, wiec z u¶miechem na ustach kazałem ja przysłać. Jakież było moje rozczarowanie kiedy otworzyłem paczkę i okazało się ze przyszła dykta ale do 5d -.- i tu zaczyna się moje pytanie:
czy kto¶ może podać mi wymiary tej deski, sprzedać ja, umówić się żebym ja sobie odrysował bo bez niej nie da się nic wozić w bagażniku ;e Moze kto¶ wie jak ja dorobić i z czego b±dĽ dorabiał i zna wymiary?

djwafel
04-01-12, 12:32
Cze¶ć, weĽ kawałek dykty, wejdĽ na "http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/forumdisplay.php?67-Ma%B3opolskie" podjedĽ na spota jak będzie ej9 zapytaj czy możesz odrysować :)
Jest też jeszcze jedno wyj¶cie zmierz główne wymiary długo¶ć miejsce załamań itp. narysuj sobie na kartce szkic a póĽniej wytnij ewentualnie będzie poprawiał przypasowuj±c w bagażniku :)

Dario022
05-01-12, 02:46
nie wiem w czym jest problem. poprostu przyloz dykte, albo powoli zdejmij wymiary z bagaznika i tyle.

Radek82
07-01-12, 11:11
weĽ wymiary z wykładziny bagażnika ja tak zrobiłem wyci±łem sobie wyrzynark± i jest gites.W zakładzie krzyknęli 100 za to .