PDA

Zobacz pełną wersję : civic 1.4 ?? nowy nabytek



tony h.
26-05-07, 12:37
Witam wszystkich, nie znalazlem miejsca gdzie sie moge przedstawic, moze za slabo szukalem :)
Jestem swiezym nabywca hondy civic 1.4 z 1997 roku i od razu na wstepie mam pare pytan, moze mi pomozecie?
- przejrzalem zdjecia jak wygladaja silniki i nie wiem jaki mam, wszystkie takie podobne d14A3 lub a8 albo a2 - w papierach jest 75 koni wiec juz sie pogubilem jaki to moze byc ??
-tak sobie jezdze i wskaznik wahy zszedl mi juz prwie na zero i a nie swieci zadna kontrolka rezerwy, nie wiem czy dobrze sie przyjrzalem ale wydaje mi sie ze nie ma takiej kontrolki, czy to mozliwe???
- i ostatnia sprawa, koles ktory mi sprzedawal auto stwierdzil ze w tym silniku trzeba wymienic tylko uszczelki pod kolektorem na takie z wiekszym otworem i od razu bede mial 90 koni? czyzby byla to prwda czy kolo byl fantastą??
Dzieki za pomoc :)

skolopendra
26-05-07, 12:59
wszystko już zostało opisane
:szukaj: