PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM Z HANIA -POMOCY



kris79n
26-05-07, 00:50
witam mam problem z moja honda civic 97 1.4
stalo sie cos takiego zjezdzalem z pietrowego parkingu jechalem wolno,hamowalem skrzynia na jedynce zero gazu.gdy juz bylem na dole zauwazylem ze wskazowka predkosciomierza wariuje zachowywala sie jak obrotomierz z tym ze troche bardziej skakala ale czym wiecej gazu dodawalem tym bardziej sie odchylala,samochod od poczatku jechal na lpg dojechalem do ronda objawy nie zniknely postanowilem wylaczyc i wlaczyc silnik na nowo ale juz niedalo rady i do tej pory niedarady go zapalic.sprawdzalem cewke iskra jest normalna z tego wynika ze paliwo niejest doprowadzane.moim zdanie stalo sie cos z instalacja aliwa bo na gazie jechal ylko mu skakala ta wskazowka pretkosci a ze na gazie niemozna odpalic to samochod nieodpala. moze to pompa paliwa?rozrusznik chodzi normalnie z tym ze nie zapala.
bede wdzieczny za rade jesli moze ktos mial podobne problemy

z gory dzieki

pozdrawiam

kotson24
26-05-07, 11:50
A ile miałeś paliwa w baku?

kris79n
26-05-07, 13:34
paliwa bylo jescze troche tankowalem poprzedniego dnia.wiec to napewno niejest brak paliwa to ma cos wspolnego z elektryka chyba bo ten wskaznik predkosci warjowal,niewiem gdzie on jest podlaczony do skrzyni czy do cewki,do cewki to chyba obrotomiez jest podlaczony

fazer1985
26-05-07, 23:55
Tez tak mialem impulsator ma wspolny obwod z przekaznikiem pompy paliwa i prawdopodobnie tez z cewka. Ja mialem wylamany jeden pin w kostce impulsatora po jej wymianie wszystko wrocilo do normy pozatym mozesz miec tez przebiciew na przewodach ale to raczej tylko ciekawostka ;) impulsator jest na skrzyni biegow pod aparatem zaplonowym troszke w gląb auta , jak nachylisz sie nad silnikiem to po lewej stronie tam nisko nisko bedzie wystawala taka kostka szara z zaciskiem od strony bloku silnika 3yma sie ona na 3 srobkach jak je wykrecisz to wyjmiesz caly impulsator a jak zlapiesz za zatrzask to tylko kostke.

kris79n
27-05-07, 02:23
czyli musze wymienic impulsator z kostka tal .dostane to w normalnym sklepie motoryzacyjnym czy tez w sklepie z czesciami do aut japonskich?w jakiej mnie wiecej cenie jest ta czesc?
dzieki za wskazowki