PDA

Zobacz pełną wersję : Wydech jaki ????



stypall
24-05-07, 01:27
AUTKO D15B7


Witam....

Szybkie pytanie, układ wydechowy w zasadzie nie istnieje - od kolektora idzie rura aż do ostatniego a zarazem jedynego tłumika koncowego, który jest dziurawy i zapchany. po drodze jest jeszcze tylko plecionka ( element elastyczny U.W. ). Auto jest strasznie zamulane przez zapchany tłumik !!!!!!

Jaki i za ile musze wsadzic koncowy tłumik żeby hanie poganiała jak dawniej ?? i zeby wzglednie cicha była?????????????????????????????[glow=red:71a6599ae2][/glow:71a6599ae2]

havok
24-05-07, 07:37
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=25653

misiek1980
24-05-07, 19:15
zobacz sobie do sklepu motoryzacyjnego! ja kupilem koncowy za 140 zeta 2 lata temu i jeszcze nie zardzewial

abarth81
24-05-07, 21:42
Noo jak masz wypruty katalizator i środkowy to napewno cicho juz nie będzie....

rafnexster
24-05-07, 21:45
zarzuć sobie jakiś sportowy... np. ULTER- ja tak zrobiłem :agent: ... jest dosyć cichy a zarazem ma dosyć ciekawe brzmienie ( nie jest uciążliwe przy dłuższej jeździe ) ... a Hania się naprawdę odmuliła :) :) :)

[ Dodano: Czw 24 Maj, 2007 ]
ja bym zrobił tak :speszony: : rure kolektorową zostawił taką jaka jest ((( o ile nie jest przepalona ))) ... w miejsce środkowego wstawił strumiennice ... i zakończył sportowym!!! i będzie O.K zakładam trochę tłumików więc mam pewną orientację... Szkoda tylko że nie ma katalizatora bo może być naprawdę głośno :d

Lcfr
24-05-07, 22:05
((( o ile nie jest przepalona ))) ... w miejsce środkowego wstawił strumiennice ... i zakończył sportowym!!! i będzie O.K zakładam trochę tłumików więc mam pewną orientację... Szkoda tylko że nie ma katalizatora bo może być naprawdę głośno :d

Flaki sie wywracają od rad zwiazanych ze strumienicami....
oraz innych zalecen (dotyczących większej głosnosci przy braku srodkowego tłumoka) chociażby ;/


tak czy inaczej
- pierwsze: nie tan dział (mamy taki dział i nawet topic oddzialny...!!!!) http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?p=384916&sid=5336f6a4401c95a5d61f7bc46667ad85#384916
- drugie: rad było wiele i wiele padło odpowiedzi
- trzecie: można też poszukac w opisach NASZE HONDY - tam ludzie maja już tłumiki założone do D15B7 i można podpatrzec



nie wiedze dalszego sensu kontynuowania tematu w tym dziale i zamykam
prosze zadac pytanie we własciwym dziale
lub (polecam-bo wiecej mozna sie dowiedziec) poszukac......