PDA

Zobacz pełn± wersję : [EG3] podswietlanie zegarow



szpulek
29-05-05, 12:10
czesc,
w koncu mialem chwile i zalozylem zegary z obrotkiem od EG6, okazuje sie, ze 3 zaroweczki podswietlenia na 5 sa spalone.. przegladnalem manuala i wiem juz, ktore to sa podswietlenia, a ktore kontrolki, pisza tam tez, ze 3W na podswietlenie, a 1,costamW na kontrolki.. probowalem wyciagnac taka zaroweczke z kapturka i nie ma ch... we wsi, zeby ja wyciagnac.. wiecie, gdzie mozna kupic takie zaroweczki? na stacji (BP) byly tylko 5W...
z gory wielkie dzieki za info, pzdr

Pati
29-05-05, 12:34
honda - 15zl za sztuke.

szpulek
29-05-05, 12:46
uuu, srodze licza, za takie male badziewie.. a gdzies jeszcze mozna je dostac? pzdr

Devil
29-05-05, 13:02
spradz dokladne oznaczenia i poszukaj w necie mozna kupic tanio

Maru
29-05-05, 16:53
w zegarach s± 2 rodzaje żaróweczek jedne 1,2w i takie mozna kupić w sklepach motoryzacyjnych z częsciami za jakie¶ 60-70 groszy, a ¶rednie (troszke mniejsze od W5W) to już ciężko - ja na szrocie moje nabyłem bo nigdzie nie szło ich znaleĽć. wiecej tu o zarowkach:
http://felicia.autokacik.pl/pages/zarowki/zarowki.htm
mniejsze w zegarach to W1,2W
¶rednie BAX 12V 2W
Pozdro

michal750
29-05-05, 18:33
probowalem wyciagnac taka zaroweczke z kapturka i nie ma ch... we wsi, zeby ja wyciagnac.. wiecie, gdzie mozna kupic takie zaroweczki? na stacji (BP) byly tylko 5W...
z gory wielkie dzieki za info, pzdr
Tez nie moglem sciagnac tych kapturkow , ale wystarczylo zgniesc kombinerkami stara zaroweczke i wysypac z kapturka resztki szkla. Pozniej nowa zarowke wystarczy lekko poslinic i kapturek wchodzi bardzo gladko ;)

szpulek
30-05-05, 00:42
hehe, nie wiedzialem, ze sie slini kapturek przed zalozeniem :D ale jak jest wilgotnie to jest fajnie..

te od podswietlenia to sa zarowki 3W.. czyli mowicie, ze tylko ASO pozostaje? dobrze, ze mam dwa liczniki to przeloze z drugiego.. ale jak jakas padnie to porazka..
ciekawy styl honda wprowadzila, jesli te zarowki sa tylko tutaj stosowane..
w mojej corolli jest tak z tylnia zarowka pozycyjne/stop.. tylko w ASO da sie ja dostac.. cena tez jest ciekawa..

pzdr, szpulek

MAXIMA
30-05-05, 08:11
jak lubisz siedzieć i dłubać, to ja polecam pod¶wietlenie diodowe :)

elmer
30-05-05, 13:03
Mozna probowac w hurtowni elektrycznej, ja tak kupilem swoj zarowki do zegarow placac ok. 5 zl/szt (niestety sa ciut slabsze i minimalnie miejsze, ale podginajac styki w oprawce wszystko jest git), w ASO chcieli ok. 25zl za jedna.

szpulek
30-05-05, 13:17
sprobuje zatem pszukac po sklepach, ceny w aso za glupia zaroweczke to przesada.... pzdr