PDA

Zobacz pełną wersję : Eg3 Stacyjka Kłopot Potrzebna pilna pomoc



miichalek
16-12-11, 16:53
Witam.
Mam Civica EG3 problem jest ze stacyjka jak przekręcam stacyjke na pozycje 2 to nie swiecą mi sie kontrolki akumulator nówka jak poruszam stacyjka to styki załapują i pojawiają sie kontrolki itp.
I chodzi mi o to czy i w jaki sposób moge zrobic to na włącznik po prostu chciałbym te dwa przewody odpowiadające za pozycje nr. w stacyjce połączyc włącznikiem i chcąc odpalić auto włączyć włącznik i przekręcic kluczyk zeby auto odpaliło.
Prośbę mam tego typu czy ktoś mozę mi powiedziec a nawet jakies zdjęcie które przewody połączyć ?
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podałswoj nr. telefonu to zadzwonie i wytłumacze dokladnie o co mi chodzi.
Z góry bardzo dziękuję i czekam na odpowiedz gdyżto dla mnie pilne
pozdrawiam Michał

Feniks333
16-12-11, 17:34
Kolego a nie lepiej po prostu naprawić lub wymienić stacyjkę i odpalać tak jak fabryka kazała? Na forum całkiem niedawno był przerabiany temat rozbierania i naprawiania stacyjki.

miichalek
16-12-11, 17:38
chodzi mi o szybkie rozwiązanie bo musze wyjechac a jutro raczej nie ogarne kupna stacyjki oraz wymiany

Feniks333
16-12-11, 17:43
Aha ale poszukaj sobie o naprawianiu tej stacyjki na forum. Ta naprawa naprawdę nie zajmuje dużo czasu, a może da efekt.

miichalek
16-12-11, 18:01
niestety nie moge nic znalezc na temat naprawy stacyjki.. :(

Feniks333
16-12-11, 18:38
To słabo szukałeś.
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?127528-Problem-z-odpaleniem