PDA

Zobacz pełną wersję : d15b2 bezpiecznik - kto wie???



MAXIMA
28-05-05, 22:05
Czy ktos wie czy w hondzie d15b2 bezpiecznik od wentylacji jest tym samym, co od zegara i radia???

siemaR
28-05-05, 22:10
ktoś wie :D to nie są te same bezpieczniki - od wszystkiego co wymieniłaś są oddzielne ;) Maxima, jak nie działają Ci nawiewy i chcesz pomocy, to opisz wszystko dokładnie co i jak i coś się wymyśli, a nie tak badasz po trochę w kilku tematach.

MAXIMA
28-05-05, 22:13
kurcze sory... ale jak narazie nikt mi nie odpowiedzial na zaden.. a ja tu noa.. wiec wybaczcie.. bo juz juz rozne teorie na ten temat slyszlam. ze jest jeden wspolny.. inny koles mowil ze sa odzdzielne.. i juz zwatpilam.. problem opisalam: kiedy przelaczam t slysze tylko ze cos sie przesuwa.. i tyle.. a tak w ogole to awaryjne tez mi nie dzialaja... :((( a wracajac do wentylacji.. to szukalam w waszym archiwum.. ale albo jakas slepa jestem albo nie umie szukac.. i nie znalazlam zadnych schematiow ani nic.. zeb w razie gdyby to nie byly bezpieczniki rozebrac to.. a wiecie jak to jest... w koncu kobitka jestem.. wole widziec co robie ;P

siemaR
28-05-05, 22:25
na dzień dobry sprawdz sobie wszystkie bezpieczniki, te w środku i te pod maską. Jak słyszysz jak się przełączają nawiewy, to znaczy że regulacja nawiewów działa, nie działa tylko wentylator od nawiewu - czyli nie dmucha ani ciepłym ani zimnym i nie dmucha w na różnych prędkościach nawiewów - tak?? Na razie sprawdź dokładnie bezpieczniki zanim zaczniesz się doszukiwać czegoś więcej i rozbierać nawiewy.

EDIT: a w ogóle to weź za łeb faceta niech to naprawi :lol:

MAXIMA
28-05-05, 22:26
w ogole nie dziala dmuachawa... nawet troszke..... a co do awaryjnych to co moze byc procz bezpiecznika ze nei dzialaja??

prz3mo
28-05-05, 23:58
EDIT: a w ogóle to weź za łeb faceta niech to naprawi :lol:

Jej facet to maniak crx, pewnie nie chce jej pomoc bo kupila civica ;)

ps. Sorki Maxima, nie moglem sie powstrzymac :)

MAXIMA
28-05-05, 23:59
hmmmm facet ma swoje cacka.. ale pozostawie to bez komentarza.. wole z Wami rozmawiac o tym niz z nim.... )))

prz3mo
29-05-05, 00:01
hmmmm facet ma swoje cacka.. ale pozostawie to bez komentarza.. wole z Wami rozmawiac o tym niz z nim.... )))

hmmm..... ;) No to bardzo nam miło :)

MAXIMA
29-05-05, 00:02
ehhhh.... kobieta to biedny byt na ty swiecie.. nikt nie bierze jej serio.... moze i ma ciezkie jarzenie w temacie autek..a el jak chec to nikt nie chce pomoc....

elmer
29-05-05, 00:53
Bezpiecznik od radia i zegarka jest ten sam, ale od wentylacji juz osobny. Ktora masz generacje Civica? Bo to, ze masz D15B2 jest akurat nieistotne i mowi za malo.

MAXIMA
29-05-05, 00:54
eg4 to chyba 4 gen

Pati
29-05-05, 10:06
eg to 5gen. 4gen to ed.

siemaR
29-05-05, 10:38
a el jak chec to nikt nie chce pomoc....
ej - przecież chcemy, tylko się nie słuchasz i narzekasz ;)
proszę opis bezpieczników:
to jest pod maską:
http://strony.aster.pl/siemar/skany/hood.JPG

http://strony.aster.pl/siemar/skany/hood_1.JPG

a to w środku:

http://strony.aster.pl/siemar/skany/dash.JPG

http://strony.aster.pl/siemar/skany/dash_1.JPG

najlepiej sprawdź wszystko, a jak Ci się nie chce to bezpieczniki nr 15(awaryjne, podświetlenie zegarów, i zegarek), i nr 37


Bezpiecznik od radia i zegarka jest ten sam,
od radia jest oddzielnie(23) a od zegarka są dwa (15 i 32)

Maxima, jak sprawdzisz to wróć i powiedz czy dalej nie działa i na razie nie doszukuj się innych problemów :P

MAXIMA
29-05-05, 10:40
jejku!!! DZIEKUJE BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo, bardzo... to wszytsko jest chyba, jak sie odkreci ten maly pindolnik zeby sie tam dostac...ale przynajmniej wiem juz na co patrzec :)))

elmer
29-05-05, 19:32
Ok, w 4. gen. sa na jednym.

MAXIMA
30-05-05, 14:28
to jednak nie były bezpieczniki :( to teraz juz gorzej :(:(:(

Member23
11-10-06, 14:26
pdoepne sie pod temat bo mam problem....dzialaja mi przyciski od zmiany nawiewu(nogi , glowa) ale nie dziala sam nawiew...na zadnych predkosciach.... nic nie wieje....co m,poze byc przyczyna? bezpieczniki teoretycznie dobre...nie sprawdzilem wszystkich...chcoiaz znalazlem jeden przepalony 5V wymienilem - ale to nie ten...jakies moze inne propozycje?

[ Dodano: Pią 13 Paź, 2006 ]
dzieki za szybki odzew i pomoc ;))) ale poradzilem sobie......okazalo sie ze mechanik....pewnie niechcacy (tylko jakim cudem) przecial mi przewody przy dmuchawie :) ale juz wszystko cyka :))

kropa80
29-12-07, 01:37
a ma ktos do 5 opis bezpiecznikow ?? pozdr

skolopendra
29-12-07, 09:14
a ma ktos do 5 opis bezpiecznikow

ma jak najbardziej
manual
więc nie obijaj się i .................................................. ....... :szukaj:

Sosik5
19-09-11, 14:19
No to odgrzeje kotleta, nie chce zakładać nowego tematu...


Które bezpieczniki są od świateł postojowych...?