PDA

Zobacz pełną wersję : eg3 dpfi wszelkie info



glopolekxd
12-12-11, 18:21
Witam!
Mam civica eg3 d13b2.
Chce wrzucic do niego dpfi od 4 gena z d15b2. Nie pytam czy warto czy nie bo kazdy napisze ze nie warto. Ale chodzi mi o to co bede potrzebowac i jakas chociaz taka ogolna instrukcje odnosnie montazu.
Mam takie rzeczy jak :
Kompletny kolektor ssacy.
aparat zaplonowy
przekaznik od pompy
filtr paliwa
wiazka silnikowa od d15b2 z 4 g
wiazka kabinowa od d15b2 z 4g
Zbiornik paliwa z pompa od 5g.
Pytanie co jeszcze potrzebuje wiem ze zaslepke do pompy paliwa w glowicy.
Jesli sie myle to mnie poprawcie d13b2 jest na obd 0 a d15b2 jest na obd 1 .
Ogolnie jak to przerobic ?

piroman
12-12-11, 19:29
d15b2 jest na obd0

glopolekxd
12-12-11, 20:13
OK to juz jedna rzecz wyjasniona. zapomnialem na liscie napisac o map sensorze ktory tez posiadam

mlodyxx
12-12-11, 20:55
przewody paliwowe jeszcze panie kolego ;D przynajmniej ten ktorym paliwo idzie z pompy do filtra paliwa powrot mozesz wykorzystac ten co masz

tak wogole to z 4gen wiazka do jajka to chyba nie bardzo podchodzi kostki od zegarow / napewno inne mechanizm nagrzewwnicy m eg masz elektr w 4g chyba reczny pozatym jeszze pewnie wiele rzeczy nie bedzie pasowac;d

glopolekxd
12-12-11, 21:08
Takie rzeczy jak przewody opaski jakies kabelki itp rzeczy to niewymieniam bo to oczywiste.
A teraz sie zastanawiam nad wiazka kabinowa od jajka tylko przyznale ze zabardzo nie wiem gdzie ona jest wpieta itd. Bo silnikowa to rozumiem ze gdzies do kompa. ale kabinowa tez? Ogolnie to licze sie ze trzeba bedzie wszystkie kostki zostawic od jajka i jakis schemat i lutowanie ;)