PDA

Zobacz pełną wersję : Duzy problem z szyba :/



cwiro2000
08-12-11, 18:30
Witam
Od niedawna jestem dumnym posiadaczem 6gen przedlifta to juz 2 takie moje auto mam jednak z nim problem dzis po zdjeciu i zalozeniu boczkow z przodu i ponownym zalozeniu szyba od strony kierowcy nie chciala sie zamknac ... po wielu wysilkach i probie ustawienia szyby w prowadnicy, oraz miedzy uszczelki udalo sie ja zamknac jednak wolalbym sie dowiedziec co moglo sie zepsuc tymbardziej ze przy kolejnych probach odsuniecia i zasuniecia szyby ponownie trzeba bylo ustawiac szybe tak zeby laskawie chciala sie domknac bez szczelin a to ze udalo sie ja zamknac prawie idealnie to czysty fart :D ... juz wczesniej szyby chodzily dosc ciezko z 1 i 2 strony szyby sa manualne zadnej elektryki nie ma.

mlodyxx
08-12-11, 21:35
mechanizm moze ma luzy juz i nie prowadzi szyby tak jak nalezy i dlatego masz takie problemy mi kiedys nawet wylazla za uszczelke pprzez takie cos a z drugiej strony byla dziura z pol cm

cwiro2000
08-12-11, 22:04
Tak tez myslalem ... gdy ulozylem szybe w prowadnicy zaczela wychodzic albo w uszczelki albo poza uszczelki i na farta w koncu zamknalem szybe tak zeby nie bylo dziur :/ jaki jest koszt naprawy lub ewentualnej wymiany mechanizmu??

Tak w ogole od strony pasazera tez ciezko mi chodzi szyba jednak zamyka i otwiera sie bez problemu jakies rady jak uchronic sie przed kolejna naprawa?? Samochod stal 2 mce w bez ruchu moze poprostu syfu sie tam nazbieralo trzeba by przeczyscic to jakos zabezpieczyc jakims WD nasmarowac i by cos pomoglo?? Jakies rady?