PDA

Zobacz pełną wersję : nieodbijające kierunkowskazy



mielox
03-12-11, 22:46
Witam
wyciągnąłem kierownicę w swoim Civic'u Coupe VI gen. Po złożeniu ( wszystko podłączyłem, zmontowałem ponownie wydaje mi się tak samo) niestety przestały odbijać kierunki, rozebrałem drugi raz dokładnie sprawdzając i dalej bez efektu, dodam, że nie ruszałem przełącznika zespolonego. Gdzie mogę szukać przyczyny, ewentualnie na co zwrócić uwagę? Bardzo bym prosił o pomoc!

woPo
03-12-11, 22:52
Jak masz poduszkę to pewno coś pokręciłeś z taśmą SRS i te dwa bolczyki nie wpasowałeś w kierownicę?

mielox
03-12-11, 23:20
poduszkę podłączyłem, taśmy nie ruszałem, tylko odłączyłem a potem podłączyłem poduszkę i wtyczki klaksonu ? bolczyki takie czarne też weszły na swoje miejsca.

mielox
04-12-11, 14:00
problem rozwiązany, okazało się, że jakimś cudem wcisnąłem głębiej ten pierścień (biały) odpowiadający za wyłączanie kierunków. Musiałem zdemontować pierścień od srs wyciągnąć tamten ( jest na zatrzask) , wyczyścić i przesmarować środek ze sprężyną (stary smar był już do wywalenia) po poskładaniu wszystko działa świetnie, został mi do skasowania błąd srs, bo włączyłem zapłon bez podłączonej poduszki, żeby sprawdzić czy działa. temat do zamknięcia