PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiłem świeżo Hanie śliczną niesłychanie i mam kilka pyt ..



Slayo
17-05-07, 18:14
Witam :)
Kupiłem Hanie z 93r , hatchback , 5generacja i mam kilka pytań ..
pod radjem mam hmm miejsce na kasety magnetofonowe .. można dopic cos innego w to miejsce ? jakas półke na CD albo ogólnie jakas kieszen nie dzieloną ?
odkleiła mi się uszczelka z tylnej szyby czym najlepiej to przykleic ?
mam pogięty krzyżak podnoszący szybe w drzwiach od kierowcy, gdzie coś takiego nabyć najlepiej ?
i jak puścić przewody do głośników do tyłu, gdzie je najlepiej tam umieścić ?
nie podświetlają mi sie przesuwaki od temp powietrza w kabinie i ogólnie mam słabo oświetloną deske , wymienia tam się jakieś diody bądź żarówki ? można coś od siebie dołożyć ?
hm pytań sporo a mam ich jeszcze cale stosy.. bardzo możliwe że juz sporo odp jest na forum ale ciężko mi przez nie przebrnąć a jestem niecierpliwy ;)
z góry dzięki za pomoc :)
aa i jak czesto są zjazdy bo bym się chętnie przylączył :)

adasiek_
17-05-07, 18:25
pod radjem mam hmm miejsce na kasety magnetofonowe .. można dopic cos innego w to miejsce ? jakas półke na CD albo ogólnie jakas kieszen nie dzieloną ?

mozna to wyciagnac, ale czy jest jakis zamiennik teog schowka to nie wiem


odkleiła mi się uszczelka z tylnej szyby czym najlepiej to przykleic ?

super-glue, kropelka...


i jak puścić przewody do głośników do tyłu, gdzie je najlepiej tam umieścić ?

o tym szukaj w dziale elektryka


nie podświetlają mi sie przesuwaki od temp powietrza w kabinie i ogólnie mam słabo oświetloną deske , wymienia tam się jakieś diody bądź żarówki ? można coś od siebie dołożyć ?

tu masz fotorelacje z wymiany oswietlenia
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=22011&postdays=0&postorder=asc&start=0



hm pytań sporo a mam ich jeszcze cale stosy..

poszukaj w szukajce, bo beda Ci moderatorzy zamykac tematy, jesli bedziesz sie powtarzal
aa i jak czesto są zjazdy bo bym się chętnie przylączył


a to juz zalezy od Twojego miasta

pozdro

kris-cf
17-05-07, 18:53
pod radjem mam hmm miejsce na kasety magnetofonowe .. można dopic cos innego w to miejsce ? jakas półke na CD albo ogólnie jakas kieszen nie dzieloną ? raczej nic takiego nie kupisz,ja sam przerobiłem to z kaset na CD,lutownica do ręki jakis pomysł jak to przerobić, a samo wykonanie pół godziny,co do reszty pytan to prawie wszystko znajdziesz na forum.Pozdro

adasiek_
17-05-07, 22:57
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Console-CD-drawer-4-Honda-Accord-Civic-Integra-Element_W0QQitemZ200109700491QQihZ010QQcategoryZ63 691QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ciekawe czy to by nie podpasowalo.... tylko sciagac z usa taka *******ke za 20 dolcow to raczej sie nie oplaca :P

Skoti
17-05-07, 23:43
Widzialem juz schowek cd na miejsce kaset. wiem ze z jakies innej marki auta pasuje. Przejedz sie do hondy, sadze ze oni napewno beda mieli pulke na plyty (za oczywiscie "fajna" cene) albo zrob sam, co do deski rozdzielczej masz napewno standardowe zarowki, jak wymienisz na porzadne diody-efekt murowany, za nim zaczniesz zadawac pytania cierpliwie poszukaj, na forum duzo spraw sie powtarza i warto najpierw sprawdzic

marf
18-05-07, 00:25
jak puścić przewody do głośników do tyłu


Jak ściągniesz tylne boczki i wsadzisz rękę w dół tam powinny być kabelki do głośników, są przymocowane i pozwijane tak więc nie szarp tylko powoli porozpinaj, w boku z kierowcą idą wszystkie kable do tyłu +wężyk spryskiwacza, zachowaj ostrożność przy grzebaniu. kable głośnikowe zakończone są wtyczką.

Slayo
18-05-07, 10:47
Wielkie dzięki za pełną odpowiedź . Kolejnym razem przylożę się bardziej do szukania :)

Hmm podoba mi się to na Cd z Usa ale .. cena faktycznie nie odpowiada temu co potrzebuje kupić.
Przejadę się jeszcze do sklepu z auto tuningiem może tam coś dobiorą ? :)
Pozdro4all

mcezi79
18-05-07, 11:09
pod radjem mam hmm miejsce na kasety magnetofonowe .. można dopic cos innego w to miejsce ? jakas półke na CD albo ogólnie jakas kieszen nie dzieloną ?
Ja wywaliłem pojemnik na kasety i kupiłem kieszeń od Volvo V/S 40 pasuje idealnie, miedzy czasie koleś mi załatwił inną , też pasuje bo to jeden wymiar (ISO) podobno od Toyoty i teraz mam drugą zbędną, jeżeli byś chciał ...

pompek
18-05-07, 12:17
ja kupiłem Hanię z fajnym pojemnikiem na CD Fisher'a czy jakoś tak... nie wiem czy jest fabryczny ale wygląda, że tak...
fotka (http://polskajazda.pl/foto/foto-zoom/HCVCP7080444.JPG)