PDA

Zobacz pełną wersję : kto by ogarnoł elektryke przy swapie na MPIF d13b7



PAWELEKHONDA
29-11-11, 17:47
witam zamierzam zakupic czesci do przejscia an d13b7 i czesci bym juz zbierał tylko pytanko czy ktos wrazie cos by pomógł przerobic wiazki za dopłata i to popodłaczac elektryke;/ :) najlepiej z wawy :)
pytam bo nakupuje a potem bedzie lezało wiec wole wczesniej w temacie sie odezwac:)

mlodyxx
29-11-11, 22:24
jakbys mieszkal w lodzkim to bez problemu bym ci to zrobil gratow tez troche mam wiazke jestem w stanie wyprodukowac pod kabinowa z d13b2 takze jakbys chcial to zapraszam na garaz ale z gory mowie ze caly dzien z glowy albo i jeszcze pol nocy najlepiej jakbys odrazu zbiornik zmienil z elektr pompka

i kompa jesli chcesz z b7 to po pierwsze z manualnej skrzyni po drugie z zadnej kanadyjki ani usa komp musi byc bez obslugi ukladu ELD

zabor
30-11-11, 18:22
Ceny używanej wiązki od B7 poszły w dół, więc ja bym polował na europejską. Przerabianie angielskiej jak u mnie było wiąże się z podniesieniem ciśnienia tętniczego i zajmuje tyle czasu co go odpracujesz z nawiązką siedząc w robocie :D Polecam kupić wiązkę od Z6 albo B7 i mieć spokój. Nie ma sensu robić wiązki od podstaw. Podjedź na spota na Sadybę, Promenadę czy Arkadię i popytaj na pewno Ci ktoś pomoże. Tak jak to było w moim przypadku. :) Aha i bez kompa P06 (również PM9 pasuje bodajże) który nie ma mapki od jogala (pozdro!) to nawet nie śmigaj bo jara ponad 10 litrów i nie jeździ tak szybko jak powinien.

Starstruck
30-11-11, 18:25
Polecam ci usługi Łukasza (aka Sopi4) z PS Garage w Piastowie :). Ogarnia wiązki, takie np. z B2 na B7 nieraz przerabiał :). Nie bierze dużo $.

rychulja
30-11-11, 18:48
Jak Lubelskie to zapraszam do mnie

PAWELEKHONDA
30-11-11, 19:20
dzieki za odpowiedzi jak bede blizej wiazki i blizej tego montowania to sie odezwe :) a co do spotów to czasami jestem ale jak narazie to targówek:) wiec popytam itp mam jeszcze troche czasu ale dzieki bo wiem ze i tak bede potrzebował pomocy z elektryka czy tam z tymi mapami itp:)