PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe koniki...



matthew_osw
13-05-07, 19:15
Witam wszystkich. Co moglibyście mi oraz innym doradzić, aby w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć moc silnika, znacznie go (a także portfela) nie wysilając? Oglądając Wasze samochody, czytam sobie czasami Wasze modyfikacje, ale co powiecie na jeden temat w tym kierunku...
Co można zrobić zaczynając od np. świec (sportowe Briski), po filtry (stożek) i inne dodatki? Parę koni tu, parę koni tam i może uzbierać się nowa stadnina ;) Swoją Hondę mam od niedawna i jeszcze nic nie robiłem, całość jest seryjna, a chyba warto delikatnie się pobawić.
Jeśli już ktoś będzie coś proponował to proszę razem z orientacyjną ceną - pozwoli to na lepszą orientację w temacie i podjęcie decyzji.
Pozdrawiam.

havok
13-05-07, 19:23
Nie wierzę...
Masz temat przyklejony w dziale turbo NA swap i tam wszystko wygarnięte:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=22301
Po przeczytaniu powyższego zagłęb się w literaturę tamtejszych tematów. Po tym nie będziesz musiał zakładać tego typu tematu. Czego serdecznie życzę. :)

matthew_osw
13-05-07, 19:41
W takim razie przepraszam, że niepotrzebnie założyłem ten temat, ale szukałem podobnych informacji, tyle że w tym dziale, w którym teraz piszemy. Nie pomysłałem, żeby poszukać w innym (jak widać jeszcze nie do końca znam budowę forum), więc dzięki za podpowiedź havok :hinczyk: Postaram się uniknąć takich pomyłek w przyszłości :)

Furious
14-05-07, 16:27
Uzyj opcji SZUKAJ, bardzo duzo mozna znalezc, poprzegladaj samochody i ich modyfikacje w dziale Nasze Hondy.
Ten tamat zamykam.