PDA

Zobacz pełną wersję : Zabezpieczenie tylnej klapy przed otwrarciem



yonek
09-05-07, 16:28
Wtam :aloha:
Otatnio postanowilem wziac sie za car audio i wmotowalem w tylna polke ladne glosniczki Blaupunkta. Powiem wam ze prezentuja sie naprawde ladnie przez co bo bardzo rzucaja sie w oczy a jak wiadomo w Haniach otwarcie tylnej klapy to zadna filozofia a do tego tylna polke mam dorabiana i latwo sie ja wyjmuje. Moze ktos z was mial podobny problem i doradzi czy jest moze jakis sposob zabezpieczenia tego

lakazs
09-05-07, 16:32
zaspawaj ;]

yonek
09-05-07, 16:38
Bardzo smieszne a do bagaznika bede dostawal sie przez siedzenia

UkiNH
09-05-07, 20:42
może obłóż półke materiałem takim jak jest do kolumn taka siateczka, chyba że ci zależy żeby się dalej tak prezentowały:] to niemam pojęcia ale raczej dużo by kombinowania z tym było

pirat
09-05-07, 23:30
od srodka dospawaj zawiasy na klodke :aloha:
jak bedziesz chcial sie dostac do bagaznika od tylu to najpierw klodka a potem normalnie :)
lepsze to od zaspawania klapy :aloha:

browar
09-05-07, 23:35
najlepiej zakryj cala polke wraz z glosnikami jakims materialem, zeby nie bylo ich widac

Frydzio
09-05-07, 23:43
jak ktos bedzie chcial ukrasc wybije szybe, przechodzilem przez to, przyciemnij szybke, albo zaklej nazwe firmy

gool
10-05-07, 01:07
a mozesz mi napisac jak dorbiles polke bo moja sie juz praiwe zlamala :/

olo12
10-05-07, 05:38
Kiedys mialem podobny problem i na poczatku wozilem stara bluze i jak parkowalem to kladlem ja na glosniki :) raz niepolozylem i pozbylem sie tylniej szyby i glosnikow, a potem jak kupielem nowa polke i glosniki to obciagnelem czarnym materialem polke i juz bylo w miare ok. To chyba jedyne rozwiazanie. Pozdrawiam

[H] Dylu [H]
10-05-07, 06:50
jak to fajnie miec fabryczna zabudowe z miejscami na glosniki 6x9 :d

Grzesieklodz
10-05-07, 22:06
ja wyciolem miejsce na glosniki i przykrecilem je od spodu a od gory przykleilek "tkanine akustyczna" 50 zl kosztowala polka jest troszke ciemniejsza ale glosnikow nie widac :]

orfius
11-05-07, 18:40
Ja zamiast montować głośników w półkę proponuję kupić tubę do bagażnika - nie widać a słychać ;) bo w Twojej sytuacji to jedynie pokrycie półki materiałem da jakiś rezultat.

matss17
26-09-07, 11:15
Można usunąć linke... Ale bedziesz musiał otwierac klape kluczykiem za każdym razem... Ja kiedy zostawiam gdzieś samochód to poprostu składam tą otwieraną częśc półki, w ten sposób wygląda jakbym zapomniał ją zamknąć :) a głośników nie widać :)