PDA

Zobacz pełną wersję : Civic coupe d15b7



sivy
06-05-07, 12:37
witam!
koles ma na sprzedanie coupe czarne d15b7 z przebiegiem 191tyś i chce za to 7.5 9 tyś na polskich blachach rok 94 z grudnia i rejestracja styczeń 95, ogólnie wygląda na zadbane i teraz tak mówi ze bierze mu 0,5 litra oleju na 10kkm, w oklicach od 5tyś do odciećia leci siwy dym z wydechu i pluje olejem na ręke jak sie przystawi, jeździłem nią i jeździ to ładnie przyspiesza bez zarzutu nie zamula..., moje pytanie to czy warto to kupić acha było po wypadku ale nie zostawia dwóch sladów i jedzie prosto jak sie puści kiere, zawiecha w bdb stanie nic nie puka i nie stuka, brać czy nie brać??? pozdrawiam

skolopendra
06-05-07, 13:07
za te pieniądze wolał bym coś kupić przywiezione z zachodu,a wcześniej posprawdzać sobie

EJ2 Siwy
06-05-07, 13:11
troche duzo jak za 94r 200tys km prawie i silnik do remontu

sivy
06-05-07, 13:21
poprawka 7,5 - 8tyśPLN ma wymienione wszystko to co musiałbym na początek wymienić rozrząd olej itd wszystkie filtry...

[ Dodano: Nie 06 Maj, 2007 ]

za te pieniądze wolał bym coś kupić przywiezione z zachodu,a wcześniej posprawdzać sobie

tylko taka sprawa ze ja mam 10kPLN na samochód więć jakbym chciał targnąć zza granicy to by mi nie starczyło a koniecznie chce czarne qp, na allegro drogie są od 10 w góre...

a myślałem zeby kupić pojeździć nią do wakacji a w wakacje zrobić remont i wtedy wiem co mam, robie remont i chodzi jak ta lala;) bo koles jej nie katuje ani nić takiego bo go dobrze znam, wieć wiem co sie z samochodem dzieje, wiadomo od czasu do czasu pociśnie ale nie tak ze non stop do odciećia :lol:

sądze ze wytarguje na 7tyś 7200PLN
czekam dalej na opinie

[ Dodano: Nie 06 Maj, 2007 ]
nie przeczytam wiecej opini???

raMMzes
06-05-07, 18:03
Znasz auto, przebieg jest normalny, za 7k ja bym brał :)
Ale nie sugeruj się, bo kupować samochód na podstawie kogoś opinii nie jest trudno. Musisz sam zdecydować. Skoro gościa znasz, wybierz się z nim na przeglądzik auta, będziesz wiedział na czym stoisz.

sivy
06-05-07, 18:22
a orientujecie sie ile pieniędzy wydałbym na ewnentualne wyremonotwanie tego silniczka chodzi mi o ceny części bez robocizny bo to najmniejszy problem chodzi o częęści...

Skoro gościa znasz, wybierz się z nim na przeglądzik auta, będziesz wiedział na czym stoisz.
to planuje zrobić

pomierdor
06-05-07, 21:08
stary ja mam 150 przejechane i praktycznie nic oleju nie ubywa a kolega ma 240 i jemu nic z tył nie leci wiec nie wiem czy warto.ps ja 1.5 roku temu kupiłem i po opłatach wyszło 8500 wiec szukaj dalej

sivy
07-05-07, 00:24
stary ja mam 150 przejechane i praktycznie nic oleju nie ubywa a kolega ma 240 i jemu nic z tył nie leci wiec nie wiem czy warto.ps ja 1.5 roku temu kupiłem i po opłatach wyszło 8500 wiec szukaj dalej
a ty masz czarne coupe?? bo tylko takie cos wchodzi w gre

pozatym kieruje sie tym ze jak sobie zrobie remont to wiem co mam a jak kupie niby idealną to nie wiem kiedy mi sie zepsuje:/

-Brzoza-
07-05-07, 01:10
wejdz sobie na www.autoscout24.pl i tam sprawdz - a nuz trafi sie czarna qpejka???

sivy
07-05-07, 10:37
wejdz sobie na www.autoscout24.pl i tam sprawdz - a nuz trafi sie czarna qpejka???
patrzyłem... nie ma:/
jest fajna fioletowa no ale czarna bardziej chce a w ogóle ile musze wydac pieniędzy na ściągnięcie samochodu tzn np cena jest 1700euro to biore tyle w kieszeń a ile musze doliczyć zęby załtwic wszystkie formalności ubezpieczenia itd zeby móc poruszać sie po polsce na polskich blachach??? pozdr

[ Dodano: Pon 07 Maj, 2007 ]
nie dostałem odpowiedz ile wydałbym ewnentualnie na części do remontu, nikt nie wie??

x-tygrysek-x
07-05-07, 15:10
ciężko znaleźć za małe pieniądze czarną qpe, ja pół roku tem za taką dałem 8800pln na zachodnich blachach i wszystkie ubezpieczniea i sprawy związane z zarejestrowaniem wyszły mnie ok 1500zł więc myśle że teraz jest podobnie
pozdro

sivy
07-05-07, 15:39
panowie a te części???
jak widac znalazłem czarną qp ale z silnikiem bede musiał powalczyć

-Brzoza-
07-05-07, 16:10
a ile musze doliczyć zęby załtwic wszystkie formalności ubezpieczenia itd zeby móc poruszać sie po polsce na polskich blachach??? pozdr

[ Dodano: Pon 07 Maj, 2007 ]
nie dostałem odpowiedz ile wydałbym ewnentualnie na części do remontu, nikt nie wie??
Z rejestracja to jest tak:

160 przeglad
50-100 tłumaczenie
250 białe blachy
500 ekoopłata
akcyza - teraz to grosze chyba 2% wartosci z faktury
400 - ubezpieczenie

i chyba tyle

czesci??? za oleje filtry jakies paski i nowa chlodnice dałem chyba 750 zł - ale to troszke taniej bo mam znajomego mechanika :)

takze wyjdzie ci moze 9k moze ale masz auto w dobrym stanie na dobrym zawieszeniu i zawsze sie mozesz troche stargowac - zastanów sie????

sivy
07-05-07, 18:22
czesci??? za oleje filtry jakies paski i nowa chlodnice dałem chyba 750 zł - ale to troszke taniej bo mam znajomego mechanika
chodzi mi o części które są potrzebne do remontu silnika pierścienie uszczelniacze itd

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 ]
ugadałem sie na 7500 z zimowymi oponami brać????

misiek1980
10-05-07, 02:01
zalezy co jest zepsute zazwyczaj nie sa to same pierscienie tłok działa jak pompka wsysa olej koles mial tak w 4 generacji za pierscienie i polerowanie wydzł chyba z 800 pln robil to sam u mechanika srednio 1300 - 1700 ale auto ma 300 tys km a jezdzi na 0W-40 i ani kapki oleju nie bierze

abla
10-05-07, 04:21
Jeśli jesteś pewny co do stanu auta to ja bym brał za 7500 koła. Nawet jak remont silnika wyniesie cię 1,5-2 tys. PLN to za 9 - 9,5 tys. masz wymarzoną czarną qpe w super stanie :)

[H] Dylu [H]
10-05-07, 07:03
kolega widze napalil sie jak szczerbaty na suchary na ta czarnulke qp...a to najgorsze co moze byc przy kupowaniu auta...wiadro zimnej wody na glowe...przemysl temat na spokojnie...ja nigdy nie kupil bym auta w ktorym od razu na dzien dobry remont silnika...nie wiadomo co ci jeszcze wyskoczy w trakcie roboty, a jak silnik zajechany to i skrzynka moze byc nie najzdrowsza, przeniesienie napedu moze byc juz nadwyrezone itp itd...wymieniac mozna dlugo...

ja swojej Hani szukalem ponad 6 m-cy, przejzalem mase ogloszen, ogladalem WIELE aut, a jak juz zobaczylem ta jedna konkretna to nastepnego dnia bylem juz w Poznaniu na zakupach...zaryzykowalem po przeczytaniu ogloszenia i nie zaluje...na moto allegro wisialo w sumie ze 3 godziny :E

tak wiec moja rada...odpusc, szukaj zdrowego egzemplarza - trafiaja sie, trzeba tylko troche cierpliwosci , zaciecia i wiecej inicjatywy w poszukiwaniach...no i nie szukaj koniecznie czarnej...ja wiem ze to najlepszy kolor, a szukajac auta w tej klasie, w tym wieku i w konkretnym stanie, to kolor jest ostatnia rzecza na jaka powinno sie zwracac uwage...stan techniczy PRZEDE WSZYSTKIM!!! estetyka pozniej !!!