PDA

Zobacz pełną wersję : Żarówki do reflektorów Depo eg5



Grzesiek_Devil_
27-10-11, 20:39
Witam , jezeli bylo bardzo przepraszam. Mianowicie przed zakupem reflektorow depo clear black zastanawiam sie jakie zarowki uzyc ? Chodzi mi o jak najlepsze oswietlenie drogi... Bardzo prosze o opinie pozdrawiam

Zaldier
27-10-11, 20:56
Jak ja sprzedawałem komplety reflektorów Clear Black DEPO, to przeważnie niektórym na zamówienie dołączałem żarówki OSRAM NightBreaker PLUS. Każdy kto je zamontował był bardzo miło zaskoczony, daleko strumień światła dosięga, można spokojnie porównywać do oświetlenia padającego z xenon'a, choć oczywiście pomijając barwę, która w OSRAM'ach przeważnie jest z białą, przyjemną poświatą. W nocy jazda na tych żarówkach, to bajka w czystej postaci. Kup takie, a nie pożałujesz :)

Identico:

http://autokosmetyki24.pl/allegro/osram/nbp_h4.jpg

kacza1982
28-10-11, 08:03
Te żarówki, które poleca kolega Zaldier faktycznie super świecą, ale w naszych warunkach radziłbym zamontować od razu DRL'e, bo niestety światło mocniejsze to także cieńszy żarnik czyli krótsza żywotność. Kiedyś sam chciałem takie kupić do poprzedniego auta i znalazłem wiele informacji na różnych forach, że wytrzymują ok. 3-4 miesięcy w naszych warunkach (non stop światła włączone), więc montaż świateł dziennych trochę je oszczędzi. Ja wczoraj założyłem do soczewek Sonara w EJ9 żarówki H1 Osram cool blue hyper i efekt jest taki, że świecą troszkę dalej niż tungsram najzwyklejsze i kolor światła jest lekko błękitny. Reasumując, kup jakieś dobre żarówki Osrama albo Tungsrama mocniejsze tudzież niebieskawe, nightbreakery są super, ale szybko się przepalają chyba że masz światła do jazdy dziennej to bierz od razu te. Pomijaj Philipsa, ostatnio robi podobno szmelc, a w poprzednim aucie miałem H1 philipsa niebieskie i jedna żarówka była felerna! poza tym co do żarówek philipsa poszukaj w googlach a znajdziesz taką samą opinię jak moja