PDA

Zobacz pełną wersję : Smród po wymianie chłodnicy



slafko
27-10-11, 17:20
Siema.
Mam pytanie, a wlasciwie problem. Otoz stara chlodnica juz skonczyla niestety swoj zywot. Wymienilem ja na nowa i od tej pory co jakis czas smierdzi w samochodzie, oraz na zewnatrz jak skonczy sie jazde. Codziennie pokonuje okolo 100km ale nie za kazdym razem sie tak dzieje. Czy moze ktos sie spotkal z czyms takim, moze ktos mi cos doradzic?

billiejoe
27-10-11, 17:24
Może się cosik przepala jeszcze, choć na te przebiegi hmm...a płyn Ci się nie porozlewał gdzieś, czym śmierdzi?

slafko
27-10-11, 17:29
plyn lekko ubywa ale to na parowniku od gazu, a smrodek mdlawy i slodki

vnv_nation
27-10-11, 22:39
plyn lekko ubywa ale to na parowniku od gazu


Czyli masz rozwiazanie swojego problemu.

slafko
28-10-11, 10:47
wczesniej tez ubywal i nie smierdzialo nic, dopiero po wymianie chlodnicy to czuc

wwljohn
28-10-11, 17:50
A odparowały pozostałości tego co narozlewałeś, czy zamknąłeś maskę i heya? Wymyłeś chłodnicę przed zamontowaniem? Zabezpieczane są jakimś środkiem który potem dość długo się wypala i śmierdzi.

81saren
28-10-11, 17:56
Pozbadz sie wycieku niebedzie smierdzialo, stara chlodnica nietrzymala pewnie cisnienia i lekko cieklo, teraz masz nowa trzymajaca cienienie ktore gdzies ucieka wiekszym wyciekiem , kapie na rozgrzana czesc itp , odparowuje i smierdzi palonym cukrem :) pozbyc sie wycieku i przestanie smierdziec , wiedziales ze ci cieknie i zadajesz takie pytanie( czemu smierdzi )

slafko
29-10-11, 08:38
wiedziales ze ci cieknie i zadajesz takie pytanie( czemu smierdzi ) no az tak mocno nie cieklo, sporadycznie ubywalo plynu, ale nie az tak, zebym uzupelnial plyn codziennie (uzupelnialem raz na jakies 3-4 miesiace i to bardzo malo zaledwie jakies 100-200ml, a przebiegi codzienne min 100km) dzieki za rade poszukam, wycieku w wolnej chwili jak wroce z pracy i bedzie jeszcze widno