PDA

Zobacz pełną wersję : Civic-wspomaganie



Michal8
26-10-11, 22:45
Witam chciałbym się dowiedzieć czy w Hondzie Civic z 99,00r. jest wspomaganie takie że można w miejscu jedną ręką obkręcić do maxa? Jeździłem Megane II to w miejscu można dwoma palcami obkręcić do maxa i właśnie chciałbym się dowiedzieć czy też takie jest w Civic'u.Czy chodzi bardzo lekko.

konrad739
26-10-11, 23:15
Pytanie troche bezsensu ale skoro sie juz pytasz to moim zdaniem zalezy wszystko od tego ile masz sily w lapie ;p

jasiu0997
26-10-11, 23:27
moze w tej renówce jest wspomaganie wspomagania jeszcze??

reaktor
27-10-11, 01:00
wspomaganie w civicu chodzi cieżej , na szczeście bo w tych renault to jest tragedia zero wyczucia kół

co nie zmiena faktu żę i pewnie jednym palcem pokręcisz

kacza1982
27-10-11, 09:34
Od miesiąca podróżuję wreszcie japończykiem i przyznam się bez bicia, że pluję sobie w brodę, że dopiero teraz przerzuciłem się na dobre auto... wcześniej jeździłem fiatem uno bez wspomagania i kiera chodziła lekko, potem był passat 94 z wspomaganiem i myślałem, że chodzi lekko, ale kupiłem civica 97 rok 3d i tu to jest dla mnie bajka, kiera chodzi tak lekko, że można 1-2 palcami obracać kołami, a opony letnie mam 195 szerokie, więc powiem krótko, że wspomaganie ma super jeżeli chodzi o parkingi, średnica skrętu bardzo dobra, choć passat wydaje mi się bardziej zwrotny, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia i wyczucia nowego wozu. Jeżeli zależy ci tylko na wspomaganiu to bierz, ale pierwsze słyszę żeby ktoś kupował albo nie kupował Hani ze względu na fakt jak lekko kierownicą się kręci...