PDA

Zobacz pełną wersję : Sedan 98r



sublove
04-05-07, 09:40
Witam
Na wstępie zaznaczam iż jestem nowy... zarówno na forum jak i w sprawach motoryzacji :aloha:

Otóż niedawno stałem się posiadaczem Civic'a z 98r 1.4is 4D sedan 90KM
Auto kupiłem od człowieka który praktycznie nie wiele w nim zmieniał, prócz felg i opon auto jest całe w serii.
Moje pytanie jest może dla Was trochę dziwne... ale zaryzykuję i je zadam :)

Jaki proponowalibyście mi zmiany do mojego auta aby prezentowało się ładniej... :)
Co mógłbym zmienić żeby poprawić jego osiągi?


Zaznaczam, ze nie jestem typem człowieka który kupi sobie 5 naklejek, przyciemni szyby i uważa, że ma kapitalny tunning auta... :)

Nie mam wiedzy na ten temat i dlatego proszę Was o pomoc, z góry dziękuję za każdą radę i propozycję, pozdrawiam wszystkich!

Załączam 2 aktualne zdjęcia auta:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0e83e77232f21fc.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e7faadeafef10a3.html

koval83
04-05-07, 10:04
Hmmm duzo szczerze by mówiąc pisac ;) Felgi widze na zdjęciach fajne DOTZ o ile sie nie mylę :d Lampy a'la type R,lusterka w kolor,ładnie moim zdaniem by wygladaly te fwlgi na czarno przy srebnym samochodzie :d nie naciskam na glebe bo jeszcze sam nie mam :/ ,a później mozna wziąśc się za silniczek:dolot,stożek,kolektor,wydech i takie tam.Poczytaj sobie w dziale nasze hondy ,a napewno Cie coś zainspiruje.Pzdr :aloha:

pirat
04-05-07, 10:04
ja proponuj mega spoiler na pokrywe bagaznika, da on z 20km, dodatkowo mega bumpery dajace w sumie z 30km, auto bedzie szybsze i bedzie super tjuning :D



ps. od nowosci proponuje zapoznac sie z dzialami, bo to jest akurat w niodpowiednim

sublove
04-05-07, 10:10
mega spojler, rura kanalizacyjna zamaist wydechu... dzięki, sam sobie zamontuj ;)
dobra, poszperam po forum, dzięki.

Lcfr
04-05-07, 11:05
dobra, poszperam po forum, dzięki.
bardzo mądry wniosek...
jak poszperasz to znajdziesz co można/warto zmienic wizualnie badz silnikowo.

polecam tez przepatrzenie stron z Naszych Hond gdzie ludzie maja juz rózne przeróbki i mozna sporo wybrac dla siebie....


a na ta chwile tutaj :zamkniety temat: