PDA

Zobacz pełną wersję : remont skrzyni czy kupić nową??



pitt
20-05-05, 09:52
padł mi synchronizator na 3 biegu i mi zgrzyta co lepiej wymienic całą czy grzebać sie z remontem

LIO
20-05-05, 19:48
jak sam synchronizator to zrobic

Maro
21-05-05, 11:39
CiekAwe tylko czy nie taniej będzie kupić drugą używaną skrzynie?? bo jak robić skrzynie to tylko na orginalnych cześciach . A jak już 3 padła to po rozkręceniu skrzyni okaże sie że i to do wymiany i tamto.
A teraz jest tych skrzyń dużo na rynku i są firmy do których jedziessz i oni ci zakładają drugą ( tą swoją używaną i jewszcze ci gwarancje dają na to że będzie chodzić ok ) A taka szrzynia kosztuje coś około 500-600zł Na Allegro sie ta firma ogłaszła musioałbyś popatrzeć czy jest jescze jakby co .

Fancivi
21-05-05, 12:11
Maro wiesz zawsze jest pewne ryzyko wiekszych kosztow np:pojedziesz do warsztatu rozbebesza Ci skrzynie powiedza ze to i to do wymiany i 400pln za to, z drugiej strony mozesz kupic tak jak mowiles za 500-600, ale nigdy nie wiesz czy w warsztacie nie wezma np:100zl. Moja rada pjedz do jakigos mechanika powiedz co i jak to moze powie Ci jakie by byly koszta jesli bedzie chcial duzo to kup nowa a ta sprzedaj na allegro

Peter
22-05-05, 00:20
Jaką masz pewność kupują używaną skrzynie, że bedzie w lepszej kondycji niż Twoja stara?