PDA

Zobacz pełną wersję : tak jakby przegub??



damian665
29-04-07, 21:04
witam
Mam taie problem ze jak skręcam to strzela mi chyba przegub, jednak mechanik kazał mi pojechac na jakis plac i skręcić kierownice na maxa i zobaczyć czy strzele.
Ale jednak jak kierownica jest na maxa skręcona to nie strzela wcale.
Natomiest jak normalnie jeżdzę i jakos tak troche skręce to strzela.

Co to moze być???

Driverr
07-05-07, 01:10
To może być przegub. Wcale nie musi strzelać przy skręcaniu kierownicą. Miałem to samo. Na allegro są przeguby w niezłej cenie. Pozdrawiam

jacek_bp
07-05-07, 08:27
Czesc.
Tez mialem podobny problem. Podczas ruszania dosc gwaltownego na skreconych kolach (w celu wlasnie uslyszenia tego strzelania) nie wystepowalo, ale poczas zwyklej jazdy mialem strezlanie, najwieksze podczas przyspieszania z malych lukow. I to byl wlasnie przegub chomokinetyczny.
Nie wiem jakie sa na allegro ale na takie elelmenty bym nie szczedzil raczej, znam przypadki ze ktos zaoszczedzil i za 3-4 miesiace zmienial znow.

majsterus
07-05-07, 10:39
Witam,
nie rusza sie gwałtownie tylko powoli na max skręconych kołach i wtedy będzie slychać stukanie
pierwszy strzela prawy przegub

Dareko87
07-05-07, 11:57
siema 100% jest to przegub jakies 2 tyg temu wymienialem u siebie i juz jest ok a byly takie same objawy jak u Ciebie noa 100 to przegub

pozdro

mortas
07-05-07, 17:29
Tak jak mowia koledzy na 100% przegub ,tydzien temu wymienialem bo tez strasznie chrobotal ja za swoj dalem 140zl sam wymienialem wiec kasa zostala w kieszeni :d

djibiza
29-05-07, 02:19
Sprawdź tuleję (środek) wahacza dolnego !!!

proch
01-06-07, 18:11
co dokladniej znaczy "strzela"? u mnie z prawego przodu przy skręcaniu słychać raczej trzeszczenie... zaliczyć to też do tych samych objawów?

proch
01-06-07, 18:11
co dokladniej znaczy "strzela"? u mnie z prawego przodu przy skręcaniu słychać raczej trzeszczenie... zaliczyć to też do tych samych objawów?