PDA

Zobacz pełn± wersję : Nowe zmartwienie!!



Devil
19-05-05, 23:50
Znow lipa...czy moj cif zacznie kiedys jezdzic.... po wasdzeniu tego nowego przegubu...co siedzieje... jest on identyczny jak jego poprzednik...z tym ze teraz po krotkiej jezdzie...wysuwa sie on ze skrzyni.... zaczyna cieknac olej... nie wiem czy to za krotka poloska jest czy co...doradzcie bo neiw iem co mam robic...jesli faktycznie jest za krotka to moze ktos wie jaka powinna byc dluga do mojego... moze jekis myk z ciut dluzsza... bo po zlozeniu tego wszystkiego lewa polos ma strasznie duze luzy... pomocy bo juz nie wytrzymam jestem zly ze szok..ruszylem jedno a zaczelo sie cos jeszcze sypac... POMOCY jesli ktos wie co zorbic to bede wdzieczny za info...
pozdrawiam -Devil-

cihy
20-05-05, 12:17
staraj sie sensownie tytułować tematy na przyszlosc

sc0rpion
20-05-05, 13:52
a masz zalozona zawleczke w postaci metalowego pierscienia na koncu poloski?
jezeli nie to juz masz odp.

Devil
20-05-05, 19:28
mam zalozona...i jest straszny luz wyglaa tak jakby byla poloska za krotka.. mam zabezpieczenia zalozone i na polosce zeby zablokowac krzyzak i na przegubie ktory wchodzi w skrzynie.. sa 2 mozliwosci albo to zabezpieczenie jest za slabe, albo poloska jest za krotka... tak mi sie wydaje... musze dorwac gdzies nowa poloske i sprobowac zmierzyc albo wsadzic i zobaczyc jak bedzie sie zachowywala.... dzieki za zainteresowanie

LIO
20-05-05, 21:07
Ja proponuje ci zmienic mechanika i zrobic to jak trzeba, bo tragedia, jak czytam co sie dzieje z twoja póloska, przegubem itd
I ze 3 tematy juz zalozyles ...

Devil
21-05-05, 21:00
w tej chwili czekam na nowa póło¶ke...mam nadzieje ze bedzie juz ok po wuymianie... bo jak nie to zostae mi tyko jechac i sprawdzac geometrie.... ale jestem dobrej mysli ze poprostu poloska byla jakas nietypowa i na sztuke wsadzona ... pozdro w srode bedzie juz raczej wszystko jasne ...

[ Dodano: Czw 26 Maj, 2005 ]
Prawdopodobnie odnalazlem usterke... a mianowicie skopal sie przegub przy kole.. tzn zabezpieczenie z polosi zamiast w przegubie siedziec w rowku przeskoczylo dalej i skrocilo tym samym polos o ok. 3cm. To natomiast maio odbicie na dlaszych usterkach. Wyciagalo 2 przegub ze skrzyni, albo polos z przegubu. Mam nadzieje ze na tych usterkach sie skonczy moj problem z przeniesieniem napedu... opisuje sytuacje gdyby komus stalo sie cos podobnego pozdrawiam
-Devil-